Zestaw LEGO Harry Potter Węgierski smok ogoniasty 671 elementów (76406)

Dodaj opinię

Kod:  385476648

Zestaw LEGO Harry Potter Węgierski smok ogoniasty 671 elementów (76406)

Dodaj opinię

Kod:  385476648

199,33

Chwilowo niedostępny

1

Opis

Zbuduj jedno z najniebezpieczniejszych stworzeń, jakie kiedykolwiek widział czarodziejski świat, z zestawem LEGO Harry Potter 76406 Węgierski ogoniasty smok. Po „lataniu” na legendarnym ziejącym ogniem smoku młode czarownice, czarownicy i mugole od 10 roku życia mogą umieścić gotowy model w swoim pokoju.

Model smoka do zbudowania z ruchomymi skrzydłami
Ten model węgierskiego smoka z klocków LEGO ma czarne łuski, kolczasty ogon i ognisty oddech legendarnego magicznego stworzenia. Czekają na Ciebie godziny zabawy w budowanie i demonstracje. Model ma realistyczne skrzydła z zawiasami, które z wdziękiem poruszają się w górę i w dół za pomocą uchwytu z tyłu. Pełna rozpiętość skrzydeł bestii wynosi ponad 40 cm. Kolekcjonerska figurka stoi na solidnej podstawie, aw pobliżu znajduje się minifigurka Harry'ego Pottera jadąca na miotle. Dzięki bezpłatnej, magicznej aplikacji LEGO Building Instructions dzieci mogą powiększać i obracać model podczas budowania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.