Zestaw LEGO DREAMZzzz Autobus kosmiczny Mr Oza 878 elementów (71460)

Dodaj opinię

Kod:  385627251

Zestaw LEGO DREAMZzzz Autobus kosmiczny Mr Oza 878 elementów (71460)

Dodaj opinię

Kod:  385627251

385,00

307,40

Chwilowo niedostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 309,00

2

Opis

Zabierz dzieci w wieku od 9 lat na wymarzoną przygodę z kosmicznym autobusem pana Oza LEGO DREAMZzz (71460). Dzieci, zainspirowane tym ekscytującym serialem telewizyjnym, mogą zbudować kosmiczny autobus pana Oza i wypełnić go minifigurkami ważnych postaci, w tym Mateo i pana Oza, aby pomóc ocalić wymarzony świat przed bandą przerażających stworzeń.

Jeden prom kosmiczny w dwie strony
Kiedy dzieci skończą budować podstawowy autobus szkolny na promie kosmicznym, mogą wybrać własną przygodę, dostosowując autobus za pomocą rakiet i miotaczy lub budując ogromne działo, myśliwiec gwiezdny i minisamolot, który ma mu towarzyszyć. Oznacza to dwa razy więcej zabawy i czasu na grę. Dodatkowe interesujące funkcje obejmują: otwierany kokpit i tylne rampy ładunkowe, a także obracające się silniki i strzelające miotacze.

Fantastyczne minifigurki
Szczegółowe minifigurki pana Oza i Mateo ożywiają przygodę. Dzieci mogą umieścić załogę na zabawkowym statku kosmicznym i przygotować się do startu!

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.