Mysz Endorfy LIX USB Czarna (EY6A002)

Dodaj opinię

Kod:  394010433

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Endorfy LIX USB Czarna (EY6A002)

Dodaj opinię

Kod:  394010433

129,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Myszka LIX PMW3325
LIX to lekka (59 g) myszka, która śmiga po podkładce na szybkich ślizgaczach PTFE. W połączeniu z podświetleniem aRGB wygląda jak wyścigówka - z tym, że LIX jest cichy i nie wymaga tankowania.

Jego sercem jest sensor PixArt PMW3325 o czułości 8000 DPI, więc bez spiny możesz podkręcić prędkość nawet do 2.54 m/s - LIX i tak zarejestruje każdy Twój drift po podkładce. W pakiecie dostajesz od nas jeszcze mikroprzełączniki Kailh GM 4.0 o żywotności 60 mln kliknięć. To jedne z naszych ulubionych mikro switchy do flickshotów możesz naparzać w nie do woli, a one wciąż będą działały jak w dniu zakupu. Po prostu wiemy, że na torze wyścigowym nie ma czasu, żeby wymieniać sprzęt na nowy.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.