Smartfon Apple iPhone 15 Pro 256GB Tytan naturalny (MTV53)

1 opinia

Kod:  395750514

Ekran (6.1", OLED (Super Retina XDR), 2556x1179) / Apple A17 Pro / poczwórny aparat główny: 48 MP + 12 MP + 12 MP, aparat przedni: 12 MP / 256 GB pamięci wewnętrznej / 3G / LTE / 5G / GPS / Nano-SIM + e-SIM / iOS 17

Smartfon Apple iPhone 15 Pro 256GB Tytan naturalny (MTV53)

1 opinia

Kod:  395750514

7 463,00

5 457,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 5 459,00

30

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

iPhone.Tytan w formie.
iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowanego w pojazdach misji kosmicznych na Marsa.

Czip A17 Pro. Kolosalny bonus dla graczy.
Oto i on. Najradykalniej przeprojektowany układ graficzny w historii Apple. Czip A17 Pro jest klasą sam dla siebie. Dzięki niemu iPhone ma niespotykaną jak dotąd wydajność grafiki.Gry mobilne wciągają bez reszty zdumiewająco szczegółowymi środowiskami i realniejszymi postaciami. A prędkość A17 Pro, najszybszego i najoszczędniejszego energetycznie czipa w branży, robi piorunujące wrażenie.

Aparat, który w mig chwyta Twoje najśmielsze wizje.
Zaawansowany jak nigdy dotąd aparat główny 48 MP robi zdjęcia o superwysokiej rozdzielczości, odwzorowując barwy i detale na całkowicie nowym poziomie. Zobaczysz, jak odmieni Twoje portrety. I to bez przełączania się do trybu portretowego. Gdy fotografujesz człowieka, kota lub psa, iPhone automatycznie rejestruje informacje o głębi ostrości. Dlatego możesz od razu wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub edytować efekt później w apce Zdjęcia.

Przycisk czynności. Wprowadza w czyn.
Nowy przycisk czynności prowadzi na skróty do Twojej ulubionej funkcji. Wybierz, co chcesz nim aktywować, a potem po prostu naciśnij i przytrzymaj, żeby zadziałał.

Bateria do Pro zadań.
Mimo całej masy nowych zaawansowanych funkcji bateria iPhone’a 15 Pro wciąż zapewnia mu energię na cały dzień.

iPhone na pomoc.
Na iPhonie działa Wykrywanie wypadków14, kluczowa funkcja bezpieczeństwa, która ratuje życie.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Rozdzielczość wyświetlacza
Zobacz wszystkie parametry →

Opinie kupujących 1

  • Bodia Romanyuk

    Ja nie rekomenduję zamawiać z tej strony, tak jak zamówiłem tego iPhona
    Pieniędzy ściągnęli i jakiś czas było napisane pomyłka zamulenia.. O co chodzi ..myślę że Rozetka coś tam sobie kombinuje .. przeszło około 3 dni i zwrócili pieniędzy na konto I to bardzo dobrze, Ta strona jest niedorobiona!!! Kategorycznie nie polecam

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.