Telewizor Sony KD43X75W

Dodaj opinię

Kod:  399501510

Przekątna ekranu
Rozdzielczość ekranu
Częstotliwość ekranu (interpolowana)
System operacyjny
Zakresy tunera cyfrowego
 • DVB-C
 • DVB-S
 • DVB-S2
 • DVB-T
 • DVB-T2
Naturalna częstotliwość odświeżania (native)
 • 60 Hz

Telewizor Sony KD43X75W

Dodaj opinię

Kod:  399501510

2 799,00

2 629,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 2 549,00

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Telewizor Sony KD-43X75W to doskonały wybór dla rozrywki każdego rodzaju. Możesz na nim oglądać ulubione filmy i seriale w wysokiej jakości. Sprzęt wspaniale nadaje się też do gier. Wyposażony jest w funkcje takie jak Auto Genre Picture Mode oraz Auto HDR Tone Mapping. Pozwala to na sprawne dopasowanie ustawień zarówno podczas gry, jak i wtedy gdy znów włączasz ulubiony program.

Nowa wyrazistość z telewizorem Sony
Nawet jeśli film ma rozdzielczość 2K lub HD, obejrzysz go w jakości zbliżonej do 4K. Dodatkowe szczegóły zapewni technologia 4K X-Reality PRO wbudowana w telewizor z serii X75L. Funkcja „Żywy kolor” rozszerza paletę barw wyświetlanego obrazu do zakresu kolorów, jaki jest w stanie wyświetlić telewizor. Dzięki temu wszystko ma żywy, realistyczny wygląd. Ponadto technologia Motionflow XR generuje dodatkowe obrazy i wstawia je między klatki źródłowego obrazu. Dzięki temu poprawia się płynność i ostrość akcji.

Dźwięk z doskonałym basem
Głośnik X-Balanced Speaker zapewnia czystość brzmienia i bogaty bas. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonałymi ścieżkami dźwiękowymi z telewizorem KD-43X75W. Dodatkowo sprzęt od Sony nadaje większą głębię, czystość i szczegółowość muzyce i ścieżkom dźwiękowym do filmu. Wszystko to za sprawą technologii Dolby Atmos, która tworzy niezwykle wciągający dźwięk przestrzenny.

Przemyślana konstrukcja dla środowiska
Sony KD-43X75W to doskonały wybór jeśli zależy Ci na eleganckim wyglądzie i ochronie środowiska. Do produkcji smukłej ramki telewizora zostało wykorzystane tworzywo z recyklingu o nazwie SORPLAS. Dodatkowo telewizor oszczędza energię. Aby zwiększyć efektywność wykorzystania energii, czujnik oświetlenia dostosowuje jasność ekranu do warunków w pomieszczeniu. Poszczególne fragmenty obrazu są optymalizowane odpowiednio do jasności sceny. Dostępny jest również pulpit Eco, który zawiera ustawienia związane z ekologią.

Rozrywka z Google TV
Ulubione programy w jednym miejscu? Telewizor Sony KD-43X75W jest wyposażony w Google TV, który porządkuje Twoje ulubione treści zgodnie z Twoimi potrzebami. Do Twojej dyspozycji jest również serwis filmowy BRAVIA CORE. Profil dziecięcy to specjalna funkcja, która pozwoli Twoim pociechom dostarczyć odpowiednie dla nich treści. Obsługa telewizora jest możliwa za sprawą wygodnego pilota lub poleceń głosowych. Wbudowany Chromecast oraz zgodność z Apple AirPlay to kolejne atuty telewizora z serii X75L.

 

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Obsługa Smart TV
Rozdzielczość ekranu
Typ telewizora
Funkcje bezprzewodowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Kiepsko
 • Słabo
 • Dobrze
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.