PROMOCJA

Zestaw LEGO Ideas Disney Hocus Pocus Domek sióstr Sanderson 2316 części (21341)

Dodaj opinię

Kod:  400651290

Zestaw LEGO Ideas Disney Hocus Pocus Domek sióstr Sanderson 2316 części (21341)

Dodaj opinię

Kod:  400651290

829,00

Dostępny

2

Opis

Chatę można otwierać na różne sposoby, aby odsłonić szczegóły wnętrza, w tym sklep z pamiątkami, kocioł z lekkimi klockami LEGO, które rozpalają ogień, księgę zaklęć i sypialnię czarownic pełną nietoperzy. Odłącz boczny pokój, w którym Dany Dennison została schwytana przez czarownice i obróć koło wodne na zewnątrz, aby z komina wydobywał się różowy "dym".

Postacie są dostarczane z mnóstwem akcesoriów, które ożywią sceny z filmu Disneya Hokus pokus, w tym zaklęcie zielonej błyskawicy, wiadro z dynią Dany oraz miotła, mop i odkurzacz używane przez czarownice w filmie. 

LEGO Ideas Disney Hokus pokus (21341) - Odtwórz zabawne sceny z klasycznego filmu Disneya Hokus pokus za pomocą tego szczegółowego, piętrowego modelu domku sióstr Sanderson. Zawiera 6 minifigurek LEGO - Winifred Sanderson, Sarah Sanderson, Mary Sanderson, Maxa Dennisona, Daniego Dennisona i Alison Watts, a także figurkę Thackery'ego Binksa (kota) i akcesoria.

Ciekawe funkcje - zakręć kołem wodnym, by z komina wydobywał się różowy dym, aktywuj lekkie klocki LEGO, by rozpalić ogień pod kociołkiem, otwórz księgę zaklęć czarownicy i nie tylko. Autentyczne detale - złóż dach, by odkryć sypialnię czarownicy z potrójnym łóżkiem, wiszącymi klatkami i elementami wykonanymi z pajęczyn i nietoperzy. 

Wspaniały pomysł na prezent dla dorosłych - podaruj ten 2316-elementowy zestaw kolekcjonerski LEGO Ideas jako prezent urodzinowy lub halloweenowy dla fanów filmu Disneya "Hokus pokus" oraz wszystkich miłośników fantastyki i komedii.

Budowanie, eksponowanie i zabawa - domek ma ponad 27 cm wysokości, 26 cm szerokości i 24 cm głębokości. Brama/cmentarz może służyć jako podstawka dla wszystkich postaci z zestawu. Instrukcje krok po kroku - zestaw zawiera ilustrowane instrukcje, a także broszurę z ciekawostkami na temat filmu Disneya "Hokus pokus" oraz wywiadami z fanem, który stworzył zestaw, i projektantami LEGO.

Wybór fanów LEGO - ten model do zbudowania dla dorosłych jest jednym z wielu zestawów LEGO Ideas, z których każdy został stworzony przez projektanta fana, wybrany przez fanów LEGO i wyprodukowany przez Grupę LEGO.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.