Gra PC (DLC) Total War: Pharaoh Limited Edition (Kod aktywacyjny w pudełku) (5055277051175)

Dodaj opinię

Kod:  401343858

Total War: PHARAOH - najnowsza z tej wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych. Poznaj Starożytny Egipt u szczytu jego potęgi i weź udział w dramatycznych wydarzeniach, które zagroziły jego istnieniu.

Gra PC (DLC) Total War: Pharaoh Limited Edition (Kod aktywacyjny w pudełku) (5055277051175)

Dodaj opinię

Kod:  401343858

229,90

Dostępny

Gwarancja. Zwrot towaru w ciągu 30 dni 

Opis

DYNAMICZNE BITWY

Wrogie armie to nie jedyne wyzwania, jakie czekają na Ciebie na polu bitwy. Prowadź swoich żołnierzy przez stale zmieniające się warunki pogodowe, od ulewnych deszczy po burze piaskowe, i zobacz, jak wpływają one na przebieg bitwy. Ale uważaj na ogień. Może szybko pokryć całe pole bitwy, a w miarę rozprzestrzeniania się palić lasy i osady.

WYBIERZ LIDERA

Udowodnij swoje prawo do tronu faraona lub Najwyższego Króla Hetytów i rozwijaj swoje królestwo na mapie kampanii, która obejmuje bogate kulturowo miasta Egiptu, Kanaanu i Anatolii. Wybierz jednego z ośmiu przywódców, poznaj jego unikalny styl gry i przejmij kontrolę nad armią złożoną z różnych oddziałów. Niezależnie od tego, czy wcielisz się w dyplomatę, który podbił serca swoich dworzan, bezwzględnego generała, czy watażkę siejącego spustoszenie – zostań przywódcą, który na zawsze zostanie zapamiętany w historii.

ODKRYJ STAROŻYTNY EGIPT

W swoim dążeniu do zostania faraonem będziesz mógł odkrywać piękne krainy, które były częścią starożytnego Egiptu u szczytu jego potęgi. Od żyznych brzegów Nilu, przez smagane wiatrem pustynie Półwyspu Synaj, aż po skaliste klify starożytnej Anatolii – niezwykłe krajobrazy odzwierciedlają zarówno piękno, jak i okrucieństwo tego burzliwego okresu w historii tych ziem.

Specyfikacja

Platforma
Gatunek
Lokalizacja
Rodzaj nośnika
Ograniczenie wiekowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Grafika

  • Rozgrywka

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.