Gra PS5 Farming Simulator 22 Premium Edition (Blu-ray płyta) (4064635500423)

Dodaj opinię

Kod:  401377146

Premium edycja Farming Simulator 22 zawiera fantastyczną różnorodność możliwości rolniczych – sześć map i gigantyczną flotę setek realistycznych maszyn!

Gra PS5 Farming Simulator 22 Premium Edition (Blu-ray płyta) (4064635500423)

Dodaj opinię

Kod:  401377146

199,90

Dostępny

Gwarancja. Zwrot towaru w ciągu 30 dni 

Opis

Wielokrotnie nagradzana Gra PC podstawowa, wraz z siedmioma pakietami zawartości i dwoma rozszerzeniami, pozwala nowicjuszom i powracającym graczom doświadczyć praktycznie niekończącej się zabawy w rodzinnej współpracy i konkurencyjnym rolnictwie.Nowość: dodatek premium dodaje kultury i mapy i samochody.Rozszerzenie premium, dostępne również osobno, jest częścią tej edycji i zaproszeniem do Zelenki, nowego obszaru w Europie Środkowej, idealnego do uprawy warzyw: marchwi, pasternaka i buraków czerwonych, dostępność z czego rozszerza listę 20 dostępnych upraw i zakładów przetwórczych.Rozszerzenie premium oferuje niespotykany dotąd poziom szczegółowości oraz 35 pojazdów i narzędzi. W serii po raz pierwszy pojawiają się marki Dewulf, Gorenc, Agrio i WIFO, plus nowe maszyny obecnych już w grze marek Bednar, Fiat, Grimme, Kverneland i SaMASZ.

Specyfikacja

Platforma
Gatunek
Lokalizacja
Rodzaj nośnika
Ograniczenie wiekowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Grafika

  • Rozgrywka

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.