Gra PS4 Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections (Blu-ray płyta) (3391892026368)

Dodaj opinię

Kod:  401389404

Świętuj 20 - rocznicę debiutu anime Naruto z NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS, kolejną odsłoną popularnej serii Ultimate Ninja STORM.

Gra PS4 Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections (Blu-ray płyta) (3391892026368)

Dodaj opinię

Kod:  401389404

Gwarancja. Zwrot towaru w ciągu 30 dni 

Opis

Największa w historii lista postaci w grze
Ponad 130 Twoich ulubionych postaci weźmie udział w epickich bitwach ninja! Oprócz postaci z poprzedniej serii, wśród nowych bohaterów znajdą się bracia założyciele legendarnych klanów ninja, Ashura i Indra Otsutsuka, a także postacie z BORUTO, takie jak Boruto Uzumaki (Karma), Kawaki i Jigen.

Historia rywalizacji Naruto i Sasuke połączona w jedną!
Po raz pierwszy w jednej grze będzie można zobaczyć wybrane sceny z życia Naruto. Poznaj szczegóły od jego dzieciństwa po ostateczną bitwę z Sasuke. Wszystko to zostało przedstawione w atrakcyjnej formie dzięki scenom z anime i walkom w grze. Gracze poprzednich odsłon Ultimate Ninja STORM będą mogli zobaczyć słynne wydarzenia w zupełnie nowej jakości dzięki ulepszeniom graficznym.

Ciesz się specjalnym trybem fabularnym stworzonym specjalnie na potrzeby gry!
Gra PC zawiera także oryginalną historię opracowaną specjalnie na potrzeby gry i dedykowaną Boruto. Fabuła rozpoczyna się od spotkania Boruto Uzumakiego z dziewczyną w popularnej grze internetowej „Ninja Heroes”, co doprowadzi go do wzięcia udziału w wielkiej bitwie, w którą zaangażowany będzie cały świat ninja.

Wypróbuj uproszczony tryb sterowania.
Nowy uproszczony tryb sterowania automatycznie wykonuje różne czynności! Za pomocą jednego przycisku możesz wykonać różnorodne czynności, od przybliżania odległego wroga za pomocą Chakra Dash po wykonywanie kombinacji! Tryb ten polecany jest nie tylko początkującym, ale także zaawansowanym graczom, którzy chcą skoncentrować się na walce i doskonale odczytać ruchy przeciwnika.

* Wymagana jest pełna podstawowa wersja gry NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER. DLC może pojawić się później. DLC nie są dostępne na różnych platformach. DLC są dostępne dla wersji gry sprzedawanej w tym samym regionie. Dodatek DLC będzie dostępny po wydaniu NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS.

Specyfikacja

Platforma
Gatunek
Lokalizacja
Rodzaj nośnika
Ograniczenie wiekowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Grafika

  • Rozgrywka

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.