Router MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN (L009UiGS-2HaxD-IN)

Dodaj opinię

Kod:  405096471

Port WAN

Router MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN (L009UiGS-2HaxD-IN)

Dodaj opinię

Kod:  405096471

512,45

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

MikroTik L009 to więcej niż zwykły router. Ta linia produktów jest do 4 razy szybsza niż RB2011, posiada najnowocześniejszy procesor ARM z obsługą kontenerów, innowacyjną obudowę, która pozwala na umieszczenie do czterech routerów w jednej przestrzeni 1U, więcej pamięci RAM, obsługę PoE i 2.5G SFP. Ta wersja jest wyposażona w dwukanałową łączność bezprzewodową 2,4 GHz.

Istnieją trzy główne powody, dla których warto wybrać L009: lepsza wydajność, więcej funkcji i kilka interesujących ulepszeń jakości życia. Zacznijmy od poprawy mocy i wydajności.

L009 jest wyposażony w potężny dwurdzeniowy procesor ARM. Oferuje on znaczące ulepszenia, jeśli chodzi o routing i filtrowanie, zaawansowane reguły zapory sieciowej, sprzętowe szyfrowanie IPsec i różne zaawansowane funkcje RouterOS. Architektura procesora ARM oferuje znaczące korzyści w porównaniu ze starszymi urządzeniami opartymi na MIPS. Można na przykład korzystać ze wszystkich najnowszych funkcji jądra Linux. Lub realizować własne projekty kontenerowe. Połączenie nowoczesnego procesora ARM i pełnowymiarowego portu USB jest idealne do uruchamiania niestandardowych projektów kontenerowych. Można na przykład uruchomić na tym routerze jednostkę reklamową Pi-hole. Możesz też użyć USB, aby dodać wybrany modem LTE. Wyobraźnia jest tutaj prawdziwym ograniczeniem.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.