Laptop Apple MacBook Air 13" M1 (MGN63/R1) Space Gray

Dodaj opinię

Kod:  406896342

Ekran 13.3" Retina (2560x1600) WQXGA, błyszczący / Apple M1 / ​​RAM 16 GB / SSD 256 GB / Apple M1 Graphics / Wi-Fi / Bluetooth / macOS Big Sur / 1.29 kg / szary

Laptop Apple MacBook Air 13" M1 (MGN63/R1) Space Gray

Dodaj opinię

Kod:  406896342

5 549,00

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Z nową siłą
Wraz z pojawieniem się chipa Apple M1 najcieńszy i najlżejszy laptop całkowicie się zmienił. Procesor jest teraz do 3,5 razy szybszy. Grafika - do 5 razy. A dzięki zaawansowanemu systemowi Neural Engine prędkość uczenia maszynowego wzrosła dziewięciokrotnie. Nowy MacBook Air działa dłużej bez ładowania niż poprzednie modele. I w ogóle nie wydaje żadnego dźwięku, ponieważ nie ma wentylatora. Moc nigdy nie była tak kompaktowa.

Mały chip. Wielki przełom
Pierwszy chip zaprojektowany specjalnie dla komputerów Mac. Co zaskakujące, system Apple M1 na chipie zawiera 16 miliardów tranzystorów i łączy w sobie procesor i procesory graficzne, system Neural Engine, kontrolery we/wy i mnóstwo innych komponentów. Chip Apple M1 wprowadza do komputera Mac unikalne technologie i zapewnia niesamowitą wydajność w połączeniu z wiodącą w branży efektywnością energetyczną. To nie jest kolejny krok w przypadku komputera Mac — to zupełnie nowy poziom możliwości.

Działa dłużej. Je mniej
Pod względem szybkości obliczeniowej chip M1 przewyższa wszystkie inne procesory Apple. Taka wydajność umożliwia wykonywanie na MacBook Air najbardziej wymagających zadań zadań, takich jak edycja zdjęć i filmów na profesjonalnym poziomie czy granie w gry ze złożoną grafiką. Ale 8-rdzeniowy procesor w chipie M1 nie tylko działa aż 3,5 razy szybciej w porównaniu do procesorów poprzedniej generacji – racjonalnie rozdziela zadania pomiędzy rdzenie wydajnościowe i rdzenie wydajnościowe. Rdzenie efektywnościowe z łatwością radzą sobie z codziennymi czynnościami, zużywając przy tym dziesięciokrotnie mniej energii.

16-rdzeniowy system Neural Engine
Uczenie maszynowe jest osiem razy szybsze. Wow Aplikacje na MacBook Air mogą korzystać z technologii uczenia maszynowego — na przykład do automatycznego poprawiania zdjęć na profesjonalnym poziomie lub do dokładniejszego stosowania inteligentnych narzędzi i filtrów audio. To prawdziwy umysł komputerowy do Twojej dyspozycji.

Cała moc macOS Big Sur i chipa M1
System operacyjny macOS Big Sur został zaprojektowany z myślą o chipie M1. Aplikacje zostały dość mocno zaktualizowane. Stylowy nowy projekt. Oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i ochrony danych. Nowy system operacyjny to niezwykle wydajne oprogramowanie stworzone dla naszego najbardziej zaawansowanego sprzętu.

Wysoka prędkość i szybka reakcja
Układ M1 i system operacyjny macOS Big Sur harmonijnie ze sobą współpracują, zapewniając wysoką wydajność komputera. MacBook Air budzi się natychmiast. Mniej czasu poświęca się na codzienne zadania: strony w przeglądarce Safari i zdjęcia są natychmiast odzwierciedlane. Nawet w przypadku najpotężniejszych aplikacji zawsze jest wystarczająco dużo zasobów.

Największy wybór aplikacji
Korzystaj z wydajnych aplikacji zaprojektowanych specjalnie dla chipa Apple M1. Twoje aplikacje będą działać również dzięki technologii Rosetta 2. I po raz pierwszy będziesz mógł korzystać z aplikacji na iPhone i iPad bezpośrednio w macOS Big Sur. W rezultacie będziesz mieć największy wybór aplikacji, jakie kiedykolwiek były dostępne na komputerze Mac.

Nierealistycznie realistyczne kolory
Na wyświetlaczu Retina o przekątnej 13,3 cala i rozdzielczości 2560x1600 pikseli obrazy mają bardziej szczegółowy i realistyczny wygląd. Teksty są wyraźniejsze, a kolory jaśniejsze. Szkło wyświetlacza sięga samej krawędzi obudowy, dzięki czemu nic nie odwraca uwagi od doskonałego obrazu.

Technologia True Tone
Oko odpoczywa i cieszy się. MacBook Air automatycznie dostosowuje balans bieli do oświetlenia otoczenia, dzięki czemu obraz na ekranie wygląda bardziej naturalnie.

Kamera i mikrofony. Chodzi o to, żeby Cię najlepiej widzieć i słyszeć
Procesor przetwarzania sygnału obrazu wbudowany w chip M1 zapewni świetny obraz podczas wideokonferencji i rozmów wideo poprzez FaceTime. A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa będą wyraźnie słyszalne, gdy zadzwonisz, podyktujesz notatkę lub zwrócisz się do Siri.

Kamera HD FaceTime
Obrazy stały się wyraźniejsze, jakość szczegółów w ciemnych i jasnych obszarach jest wyższa. Funkcja wykrywania twarzy Neural Engine automatycznie dostosowuje balans bieli i ekspozycję, pomagając uzyskać dokładniejsze odwzorowanie odcieni skóry.

System trzech mikrofonów
Wychwytują każde Twoje słowo, a nie obce dźwięki.

Magic Keyboard. Klawiatura jest najwyższej klasy
Na tej klawiaturze pisze się nie tylko łatwo i przyjemnie. Wszystkie jego możliwości to prawdziwy cud. Zaprogramowane skróty klawiaturowe zapewniają szybki dostęp do przydatnych funkcji. Porozmawiaj z Siri, zmień język klawiatury, wybierz odpowiedni emoji, znajduj dokumenty za pomocą Spotlight - wszystko za jednym dotknięciem. A podświetlenie klawiszy i zewnętrzny czujnik światła ułatwią Ci pisanie, gdy zapadnie zmrok.

Mechanizm „nożyczki”
Klawiatura MacBook Air wyposażona jest w ulepszony mechanizm „nożycowy” – jest to najwygodniejsza klawiatura w laptopie Mac.

Dotykowy identyfikator
Zablokuj, aby odblokować MacBook Air jednym dotknięciem. Użyj uwierzytelniania za pomocą linii papilarnych, aby wypożyczyć film, kupić aplikację lub uzyskać dostęp do chronionych treści, takich jak dokumenty lub ustawienia urządzenia. Nie będziesz musiał wprowadzać hasła. A gdy płacisz za zakupy online za pomocą Apple Pay, korzystając z Touch ID, Twoje dane dotyczące płatności i adres dostawy są uzupełniane automatycznie. Jednocześnie dane karty bankowej nie są nigdzie przesyłane.

Wi-Fi 6
Wi-Fi nowej generacji nie tylko działa szybciej, ale także pozwala MacBook Air nie zmniejszać efektywności wymiany danych w miarę podłączania się do sieci coraz większej liczby urządzeń.

Porty Thunderbolt/USB 4
Najwyższa przepustowość połączona jest z rozbudowaną funkcjonalnością. Port Thunderbolt może być używany do przesyłania danych, ładowania i przesyłania wideo. MacBook Air ma dwa takie porty.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Częstotliwość odświeżania ekranu
Typ ekranu
Rozdzielczość ekranu
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.
* Recenzja przygotowana na podstawie jednego z modeli serii. Dokładne specyfikacje znajdują się w zakładce „Parametry”.