Klawisze Endorfy PBT Pudding (EY0E002) Black

Dodaj opinię

Kod:  413393643

Klawisze Endorfy PBT Pudding (EY0E002) Black

Dodaj opinię

Kod:  413393643

89,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

PBT Pudding keycaps
104 nakładki na klawisze w kształcie budyniu dla wymagającej klawiatury. Dzięki nakładkom PBT Pudding nie oderwiesz rąk od klawiatury przez długi czas. Chyba, że chcesz pochwalić się swoim skarbem przed ekipą.

Dodatkowo dajemy ci zestaw gumowych o-ringów, które tłumią dźwięki jak najlepsze studio nagraniowe. Po prostu wiemy, że twoi współlokatorzy nie muszą być fanami charakterystycznego klikania klawiatur mechanicznych. I my to szanujemy.

Nasadki PBT Pudding
Nakładki PBT Pudding są jak 104 pudełka deserowe na klawiaturę. Ale nie daj się zwieść ich słodkiemu wyglądowi!

Wykonaliśmy je w technologii Double Shot, więc będą wyglądać jak nowe nawet po latach klikania. Nie ugną się przed żadnym szefem - ani w grze, ani w biurze.

Wraz z nakładkami na klawisze otrzymujesz zestaw o-ringów. Po prostu wiemy, że dźwięk klawiatury mechanicznej może czasem ranić uszy, a te maleństwa elegancko wyciszają każde uderzenie. Ich montaż zajmie Ci mniej czasu niż przeczytanie tego opisu, ponieważ dołączyliśmy ściągacz do klawiszy, który umożliwia wygodne zdejmowanie nasadek.

Specyfikacja

Rodzaj
Przeznaczenie
Układ klawiatury
Kraj producenta
Kolor
  • Czarny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.