Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Kailh Box Black Wireless Black (EY5A074)

Dodaj opinię

Kod:  413510508

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Kailh Box Black Wireless Black (EY5A074)

Dodaj opinię

Kod:  413510508

369,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless Black
Ma „75%” w nazwie, ale prawda jest taka, że nasz Thock 75% Wireless Black to 100% potencjału zamknięte w bezprzewodowej obudowie. Z tym mocarnym maleństwem możesz prawie wszystko – dzięki dodatkowym tarczom wzmocnienion klawiatura wygląda jak nowa nawet po godzinach naparzania. Na drugim końcu miasta. Mając za sobą podróż w plecaku, który jechał z Tobą w godzinach szczytu zatłoczoną komunikacją miejską.

Thock 75% Wireless Black
Thock 75% Wireless Black ukrywa pod przyciskami wytrzymałe przełączniki Kailh Box Black. To czarne switche z wzmocnionymi trzonami, które przetrwają nawet 70 mln kliknięć. Pokryliśmy je trwałymi „keycapami” PBT wykonanymi w technologii Double Shot. To PRO ochrona, dzięki której klawiatura wygląda jak nowa nawet po miesiącach naparzania.

W pakiecie masz też hotswap, czyli opcję wymiany switchy dla prawdziwych pasjonatów. Thock 75% Wireless Black obsługuje modele na 3 albo 5 pinów, więc masz masę opcji do wyboru. Poza tym to małe cudo mieści się na większości biurek, zostawiając miejsce na ruchy myszką albo gadżety do nagrywania. Ma też wzmacnianą zbroję obudowę, więc nie trzeba na nie chuchać – wyjdzie bez szwanku nawet z najbardziej epickich bitew.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.