PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Kailh Blue USB Black (EY5A121)

Dodaj opinię Kod:  413518704
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Kailh Blue USB Black (EY5A121)

Dodaj opinię Kod:  413518704

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Blue
Wymagające zadania potrzebują niezawodnej pomocy klawiatury. Takiej, jak Thock Blue – do tworzenia, do expienia, do zobaczenia na Twoim biurku ;)

Ubraliśmy ją we wzmacniany top i komplet przycisków PBT Double Shot, pod którymi chowają się niebieskie przełączniki Kailh Blue. To pakiet, obok którego nie da się przejść z poker fejsem – zwłaszcza, jeśli lubisz sprzęt z klimatycznym podświetleniem ARGB.

Thock Blue
Thock Blue to Twoje osobiste wsparcie w wymagających zadaniach. Wzmacniany top przetrwa każdą potyczkę, podświetlenie ARGB zrobi nad Twoim biurkiem kosmiczną zorzę, a nakładki z PBT... Nakładki z PBT będą latami wyglądały jak świeżo wypakowane z pudełka – podziękuj za to technologii Double Shot ;)

Do tego są jeszcze ultrawytrzymałe przełączniki Kailh Blue. Pieszczotliwie nazywamy je „naszą armią niebieskich samurajów”, bo wzorowo radzą sobie w sytuacjach, które wymagają szybkich i bezbłędnych decyzji ruchów. Kiedyś może nawet zrobimy dla nich malutkie katany – YOLO.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.