PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Box Brown Wireless Black (EY5B005)

Dodaj opinię Kod:  413591010
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Box Brown Wireless Black (EY5B005)

Dodaj opinię Kod:  413591010

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless NO Brown
Jest mały. Bezprzewodowy, bez ograniczeń. Jest zawsze gotowy na podbój świata razem z Tobą. Poznaj Thock TKL Wireless NO Brown!

To Twój nowy BFF do pisania (nordycki układ FTW!), grania i kreatywnego projektowania - niekoniecznie w tej kolejności. A wisienką na torcie jest możliwość stworzenia romantycznego nastroju za pomocą zorzy ARGB nad biurkiem. Rockowe ballady sprzedawane są osobno ;)

Thock TKL Wireless NO Brown
Thock TKL Wireless NO Brown to niewielka klawiatura TKL, która skradnie Twoje serce od pierwszego kliknięcia. Ten podświetlany niegrzeczny chłopiec doskonale sprawdza się w grach, kreatywnych wyzwaniach i pracy - a wszystko to bezprzewodowo z wygodnej kanapy.

Dzięki przełącznikom mechanicznym Kailh Box Brown jest tak wytrzymała, jak w pełni zmodernizowany pancerz czołgu. Zamknęliśmy je pod solidnymi nakładkami na klawisze PBT z układem Nordic (i z dumą możemy powiedzieć, że są wykonane w technologii Double Shot). Dzięki wzmocnionym trzonkom przełączniki przetrwają do 70 milionów kliknięć, dzięki czemu możesz pozostać przy komputerze przez długi czas. Otrzymujesz również hot-swap - profesjonalną opcję wymiany przełączników na dowolne modele 3-pinowe lub 5-pinowe.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.