PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% NO Kailh Box Black Wireless Black (EY5B008)

Dodaj opinię Kod:  413594232
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% NO Kailh Box Black Wireless Black (EY5B008)

Dodaj opinię Kod:  413594232

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless NO Black
Gdyby klawiatury mogły marzyć (bądźmy otwarci na takie rzeczy), większość z nich prawdopodobnie chciałaby być jak nasz Thock 75% Wireless NO Black. I wcale nas to nie dziwi!

Nasz potężny maluch ze wzmocnionymi przełącznikami Kailh Box Black pokonuje smoki, wygrywa wyścigi i z łatwością obsługuje skróty klawiszowe w programach graficznych. I robi to tak szybko, jak twój sąsiad biegnie do lokalnego supermarketu na wyprzedaż. Ponadto ma skandynawski układ graficzny - prawdziwa historia.

Thock 75% Wireless NO Black
Thock 75% Wireless NO Black to niewielka klawiatura z przełącznikami Kailh Box Black o żywotności 70 milionów kliknięć. Wraz z wytrzymałymi nakładkami na klawisze PBT (pokrytymi alfabetem nordyckim!) wyprodukowanymi w technologii Double Shot.

Klawiatura jest mała (326×136,2×42,5 mm), ale zadziorna. Oszczędza miejsce na biurku, pozwala na nieskrępowane ruchy myszą i wciąż pozostawia miejsce na dodatkowe gadżety. Wzmocniony aluminiowy blat oznacza, że nie musisz chodzić wokół niej na skorupkach jaj. Klawiatura Thock 75% Wireless NO Black jest również wyposażona w funkcję hot-swap, która umożliwia łatwą wymianę przełączników. Klawiatura obsługuje wszystkie modele 3-pinowe i 5-pinowe, zapewniając pełną swobodę wyboru.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.