PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Red Wireless Black (EY5D001)

Dodaj opinię Kod:  413609670
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Red Wireless Black (EY5D001)

Dodaj opinię Kod:  413609670

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Pudding
Wzmocniona obudowa. 61 klawiszy Pudding PBT, niemiecki układ klawiszy i przełączniki Kailh Box Red. Podświetlenie ARGB z konfigurowalnymi efektami. Możliwość wymiany przełączników na dowolne modele 3- lub 5-pinowe. Dedykowane oprogramowanie do konfiguracji funkcji klawiszy. Już na pierwszy rzut oka opcje dostępne dla Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Pudding to niekończąca się opowieść ;)

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Pudding
Jeśli lubisz niewielkie klawiatury z ogromnym potencjałem, to Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Pudding przypadnie Ci do gustu. Jej wzmocniona obudowa (40% mniejsza w porównaniu do pełnowymiarowych modeli) z aluminiowym topem i podświetleniem ARGB nada każdemu biurku kosmicznego wyglądu.

A będzie jeszcze lepiej! Na wyciągnięcie ręki jest 61 klawiszy z nakładkami PBT Pudding, z niemieckim układem. Klawiatura wykorzystuje przełączniki Kailh Box Red o żywotności 70 milionów naciśnięć klawiszy, więc możesz spać spokojnie, że twoje bitwy online będą trwać przez lata. A gdy znudzą ci się przełączniki Red (wydaje się to mało możliwe, ale dobrze jest mieć opcje!), klawiatura umożliwia ich wymianę na gorąco, więc zmiana to bułka z masłem.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.