Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Black Wireless Black (EY5D002)

Dodaj opinię

Kod:  413610600

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Black Wireless Black (EY5D002)

Dodaj opinię

Kod:  413610600

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Pudding
Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Pudding jest o 40% mniejsza od pełnowymiarowych klawiatur, ale to nie przeszkadza jej w dawaniu z siebie 200%. Możesz za to podziękować klawiszom PBT Pudding z niemieckim układem i przełącznikom Kailh Box Black. Prawdziwy zwycięski zespół.

Wygląd zewnętrzny też jest całkiem fajny. Obudowa ma kolor czarnego pasa Karate i jest pokryta aluminium. Jest naprawdę ładna i dostaje od nas kciuki w górę za samo ARGB.

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Pudding
Już na pierwszy rzut oka widać, że Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Pudding jest o 40% mniejsza niż pełnowymiarowe klawiatury. Ale gdy tylko położysz na niej ręce, przekonasz się, że ten maluch zawsze da z siebie 200%. I nic dziwnego, skoro daliśmy mu klawisze Pudding z nasadkami PBT, niemieckim układem i przełącznikami Kailh Box Black. Jeśli chcesz (my byśmy nie chcieli, ale szanujemy Twoją decyzję), możesz wymienić je na dowolny model 3- lub 5-pinowy; klawiatura umożliwia wymianę podczas pracy.

Ponadto, aby pomóc w najbardziej intensywnych walkach, dodaliśmy aluminiowy blat, który służy jako osłona. Mówiąc najprościej - mając taki sprzęt na wyciągnięcie (dosłownie) ręki, twoi wrogowie nie będą mieli żadnych szans. O ile oczywiście nie używają również Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Pudding.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.