Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5D003)

Dodaj opinię

Kod:  413615181

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5D003)

Dodaj opinię

Kod:  413615181

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding
Nasza klawiatura Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding jest o 40% mniejsza od pełnowymiarowych klawiatur, a przy tym nadal oferuje 200% mocy. Dzieje się tak między innymi dzięki klawiszom PBT z niemieckim układem i przełącznikom Kailh Box Red.

Dodajmy do tego lśniącą, białą obudowę z aluminiowym topem, który chroni powierzchnie przed zarysowaniami niczym wojowniczy kamerdyner. Z tą różnicą, że klawiatura jest mniejsza i nie przeszkadza jej bałagan na biurku ;)

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding
Dobre rzeczy przychodzą w małych opakowaniach. A w niektórych przypadkach kryją w sobie zaskakującą moc. Nie wierzysz nam? Sprawdź Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding.

Jest o 40% mniejsza od pełnowymiarowych klawiatur, ale jest w stanie osiągnąć 200%. To zasługa klawiszy Pudding z nakładkami PBT z niemieckim układem i przełącznikami Kailh Box Red w ognistym kolorze. Dzięki funkcji hot-swap można je w każdej chwili wymienić na dowolny model 3- lub 5-pinowy. Ale kto w ogóle chciałby wymieniać Redy, prawda?

Zainstalowaliśmy również aluminiowy top na obudowie. Nie tylko świetnie wygląda, ale także służy jako dodatkowa osłona, która chroni go przed zarysowaniami. Mówiąc prościej - możesz rzucić się na swoich wrogów i nie martwić się, że coś pęknie pod twoimi palcami.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.