PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5D003)

Dodaj opinię Kod:  413615181
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5D003)

Dodaj opinię Kod:  413615181

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding
Nasza klawiatura Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding jest o 40% mniejsza od pełnowymiarowych klawiatur, a przy tym nadal oferuje 200% mocy. Dzieje się tak między innymi dzięki klawiszom PBT z niemieckim układem i przełącznikom Kailh Box Red.

Dodajmy do tego lśniącą, białą obudowę z aluminiowym topem, który chroni powierzchnie przed zarysowaniami niczym wojowniczy kamerdyner. Z tą różnicą, że klawiatura jest mniejsza i nie przeszkadza jej bałagan na biurku ;)

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding
Dobre rzeczy przychodzą w małych opakowaniach. A w niektórych przypadkach kryją w sobie zaskakującą moc. Nie wierzysz nam? Sprawdź Thock Compact Wireless DE Kailh Box Red Onyx White Pudding.

Jest o 40% mniejsza od pełnowymiarowych klawiatur, ale jest w stanie osiągnąć 200%. To zasługa klawiszy Pudding z nakładkami PBT z niemieckim układem i przełącznikami Kailh Box Red w ognistym kolorze. Dzięki funkcji hot-swap można je w każdej chwili wymienić na dowolny model 3- lub 5-pinowy. Ale kto w ogóle chciałby wymieniać Redy, prawda?

Zainstalowaliśmy również aluminiowy top na obudowie. Nie tylko świetnie wygląda, ale także służy jako dodatkowa osłona, która chroni go przed zarysowaniami. Mówiąc prościej - możesz rzucić się na swoich wrogów i nie martwić się, że coś pęknie pod twoimi palcami.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.