PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL DE Kailh Box Brown Wireless Black (EY5D014)

Dodaj opinię Kod:  413626080
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL DE Kailh Box Brown Wireless Black (EY5D014)

Dodaj opinię Kod:  413626080

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown
W 100% uważamy, że dobre rzeczy mogą przychodzić w małych opakowaniach. Zwłaszcza, że upewniliśmy się, że te dobre rzeczy są wytrzymałe i niezawodne. Aby to udowodnić, pozwól nam przedstawić Ci Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown.

Nasza bezprzewodowa klawiatura TKL została stworzona, aby wspierać Cię w codziennych zadaniach. Jest jak Twój osobisty rycerz w lśniącej zbroi PBT - oferuje również niemiecki układ i podświetlenie ARGB.

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown
Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown to niewielka klawiatura TKL z niemieckim układem klawiszy. Ta piękna klawiatura z podświetleniem ARGB świetnie sprawdza się podczas grania, pracy kreatywnej lub biurowej. A wszystko to odbywa się bezprzewodowo, więc może dotrzymać Ci towarzystwa na wygodnej sofie.

Przyjmuje obrażenia jak maksymalny czołg. To zasługa przełączników Kailh Box Brown, które umieściliśmy pod solidnymi nakładkami na klawisze PBT (i nie chcę się chwalić, ale zostały one stworzone przy użyciu technologii Double Shot). Dzięki wzmocnionym trzpieniom mogą one wytrzymać aż 70 milionów naciśnięć klawiszy, więc klawiatura pozostanie z tobą przez długi czas. Zwłaszcza, że dorzucamy możliwość wymiany przełączników na dowolne modele 3- lub 5-pinowe.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.