PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Pudding DE Kailh Box Red Wireless Black (EY5D017)

Dodaj opinię Kod:  413633643
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Pudding DE Kailh Box Red Wireless Black (EY5D017)

Dodaj opinię Kod:  413633643

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

429,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red Pudding
Przyciski Pudding z niemieckim układem. Kosmiczne podświetlenie ARGB. Obudowa z przełącznikami Kailh Box Red i wzmocnionym aluminiowym topem. A do tego parametry, które zostawią przeciwników w pyle (o ile nie używają tego samego sprzętu co ty). Poznaj Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red Pudding - mechaniczną klawiaturę TKL, której nigdy nie będziesz chciał wymienić na inną.

Mówimy poważnie! Sami na nią przysięgaliśmy.

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red Pudding
Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red Pudding to niewielka klawiatura z klawiszami Pudding, niemieckim układem i podświetleniem ARGB. Działa bezbłędnie i bezprzewodowo, dzięki czemu możesz pisać z wygodnej sofy - tak jak lubisz.

Klawiatura została zaprojektowana tak, aby wspierać użytkownika w każdej sytuacji. Jej wzmocniona obudowa z nakładkami na klawisze PBT Double Shot jest gotowa na apokalipsę zombie, a pod spodem kryje przełączniki Kailh Box Red. Żywotność tych ognistoczerwonych przełączników szacuje się na 70 milionów naciśnięć klawiszy. Do tego dochodzi hot-swap, czyli opcja wymiany przełączników dla prawdziwych profesjonalistów. Klawiatura obsługuje dowolny model 3- lub 5-pinowy, więc masz wiele opcji do wyboru. Ale czy na pewno chcesz zrezygnować z Redów? ;)

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.