PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Pudding DE Kailh Box Black Wireless Black (EY5D019)

Dodaj opinię Kod:  413634981
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Pudding DE Kailh Box Black Wireless Black (EY5D019)

Dodaj opinię Kod:  413634981

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

429,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Pudding
Czas na deser! Dziś serwujemy klawisze Pudding z niemieckim układem i podświetleniem ARGB na klawiaturze Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Pudding. Ta niewielka bezprzewodowa klawiatura z aluminiową górą i przełącznikami Kailh Box Black może służyć przez 70 milionów naciśnięć klawiszy. A jeśli znudzą ci się czarne przełączniki, po prostu wymień je na inny model. Zajmie ci to mniej czasu niż przeczytanie tego opisu.

Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Pudding
Kiedy po raz pierwszy położysz ręce na Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Pudding, zapomnisz o wszystkich innych klawiaturach. Ten mały cud designu z aluminiową górą od razu oczaruje Cię swoimi klawiszami Pudding z niemieckim układem i stylowym podświetleniem ARGB. Nie tylko to, ale nie jest też zbyt duża przy wymiarach 326×136,2×42,5 mm, co daje dodatkowe miejsce na biurku na poruszanie myszą lub umieszczenie sprzętu do nagrywania. Lub jedno i drugie - to zależy od Ciebie.

Jest jeszcze lepiej! Atramentowe przełączniki Kailh Box Black z opcją hot-swap (jeśli wiesz, to wiesz) zarejestrują każdy twój ruch tak szybko, jakby czytały ci w myślach. Tak między nami - wydaje nam się, że właśnie to robią, ale oni przysięgają, że tak nie jest.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.