PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock DE Kailh Brown USB Black (EY5D021)

Dodaj opinię Kod:  413636730
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock DE Kailh Brown USB Black (EY5D021)

Dodaj opinię Kod:  413636730

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock DE Kailh Brown
Widzieliśmy już wiele klawiatur, ale wciąż jesteśmy zachwyceni Thock DE Kailh Brown. Obudowa z armią przełączników Kailh Brown pod nasadkami klawiszy PBT Double Shot (i z niemieckim układem!) to po prostu coś, co do nas przemawia. Zwłaszcza z podświetleniem ARGB i innymi fajnymi rzeczami, które sprawią, że będziesz przyklejony do klawiatury. Koniecznie zadzwoń do mamy i powiedz jej, że nie przyjdziesz na kolację.

Thock DE Kailh Brown
Dzięki klawiaturze Thock DE Kailh Brown masz pod palcami wszystko, czego możesz potrzebować do wymagających zadań. Ma wzmocnioną górną część, podświetlenie ARGB i bardzo wytrzymałe przełączniki Kailh Brown, które zarejestrują najbardziej subtelne stuknięcia, a skok klawiszy po aktywacji jest niewielki. Nie trzeba odrywać wzroku od monitora.

Wewnątrz obudowy znajdują się klawisze opancerzone PBT w niemieckim układzie. Wykonaliśmy je przy użyciu technologii Double Shot. Mówiąc najprościej - możesz uderzać w klawisze bez obawy, że będą miały brzydki połysk po długich bitwach online. Wszyscy wiemy, że jedyną błyszczącą rzeczą na pulpicie powinno być podświetlenie ARGB!

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.