Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Pudding DE Kailh Red USB Black (EY5D024)

Dodaj opinię

Kod:  413637825

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Pudding DE Kailh Red USB Black (EY5D024)

Dodaj opinię

Kod:  413637825

349,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock DE Kailh Red Pudding
W filmie o superbohaterach, Thock DE Kailh Red Pudding byłby idealnym pomocnikiem. Pomoże ci w trudnych rzeczach, takich jak walka z supervillainami wygrywającymi mecze online. A to dzięki nakładkom na klawisze PBT Pudding z niemieckim układem. Dzięki technologii Double Shot wyjdą z każdej bitwy bez zadrapania. Po cichu podejrzewamy, że podświetlenie ARGB jest w rzeczywistości polem siłowym, które zapewnia jeszcze większą ochronę.

Thock DE Kailh Red Pudding
Być może jeszcze o tym nie wiesz, ale dzięki Thock DE Kailh Red Pudding zyskujesz dodatkową pomoc w codziennych zadaniach. Jest to możliwe dzięki wzmocnionemu aluminiowemu wierzchowi naszej klawiatury i solidnym nakładkom na klawisze Pudding PBT z niemieckim układem, stworzonym w technologii Double Shot. To połączenie jest nie do pobicia! Zwłaszcza, gdy pod nakładkami kryją się ogniste przełączniki Kailh Red, pozwalające na szybki czas reakcji i ciche stukanie w klawisze.

Co więcej, Thock DE Kailh Red Pudding posiada również podświetlenie klawiszy. Wiesz, co to oznacza - możesz pisać, skąpany w chłodnej zorzy ARGB na całym pulpicie (i nie musisz jechać na Arktykę, aby zobaczyć pokaz świateł!).

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.