PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis DE Kailh Red USB Black (EY5D027)

Dodaj opinię Kod:  413657025
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis DE Kailh Red USB Black (EY5D027)

Dodaj opinię Kod:  413657025

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

349,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Omnis DE Kailh Red
Spędziliśmy dużą część naszego życia przy komputerach. Jedno jest pewne - klawiatura, która gwarantuje właściwą pozycję rąk, jest niezbędna podczas pracy przy biurku. Dlatego przedstawiamy Wam Omnis DE Kailh Red - klawiaturę z niemieckim układem klawiszy i wygodnym podparciem dla nadgarstków, które zapewni, że nie będą one przeciążone przez "uniesienie" nad biurkiem.

Omnis DE Kailh Red
Omnis DE Kailh Red będzie z Wami podczas pracy, czasu wolnego i rozmów. Jest tak dobra, że możesz poczuć się winny, patrząc na klawiatury swoich przyjaciół.

Wzmocniliśmy jej obudowę magnetycznym podparciem dla nadgarstków, zwiększając Wasz komfort (na przykład, gdy przesuwacie klawiaturę bliżej krawędzi biurka). Udało nam się również dodać pokrętło do regulacji głośności oraz 104 klawisze z podświetleniem ARGB i przełącznikami Kailh Red. To najlepsze rozwiązanie na przykład na sesję MMO po pracy. Każdy klawisz ma również wytrzymałą klapę klawisza PBT z niemieckim układem, dzięki czemu możecie być pewni, że nawet po miesiącach intensywnych bitew każdy z nich będzie wyglądał świetnie.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.