Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Brown USB Black (EY5E003)

Dodaj opinię

Kod:  413663013

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Brown USB Black (EY5E003)

Dodaj opinię

Kod:  413663013

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL HU Brown
Thock TKL HU Brown to twój nowy najlepszy przyjaciel do pracy i rozrywki. Ta mała piękność ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zwyciężyć – w tym brązowe przełączniki Kailh i funkcjonalne oprogramowanie do tworzenia własnych makr. Dodatkowo otrzymujesz klawisze ABS z układem klawiatury węgierskim i podświetlenie ARGB.

Ponieważ wiemy, że od czasu do czasu lubisz oddawać się kolorowej aurze.

Thock TKL HU Brown
Niebezpiecznie jest wyruszyć samemu! Weź Thock TKL HU Brown. Spakuj swój plecak i podbij odległe turnieje esportowe, nie martwiąc się już nigdy o swoje wyposażenie.

Wzmocniliśmy jego obudowę aluminiową płytą osłonową i wyposażyliśmy w 87 klawiszy ABS z układem klawiatury węgierskim. Przyjemne w dotyku, czekają na twoje gotowe do walki polecenia. Pod każdym klawiszem kryje się ukryty mechaniczny przełącznik Kailh Brown - rejestrujący nawet subtelne naciśnięcia klawisza, jednocześnie zapewniając pewność odczuwania punktu aktywacji. Nigdy więcej nie przegapisz uniku.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.