PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Box Red Wireless Black (EY5E006)

Dodaj opinię Kod:  413665611
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Box Red Wireless Black (EY5E006)

Dodaj opinię Kod:  413665611

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless HU Red
Jeśli wierzysz, że nie ma ograniczeń w pracy i rozrywce, pokochasz Thock TKL Wireless HU Red. Nasza klawiatura działa bezprzewodowo i uwalnia dodatkową przestrzeń na biurku dla ruchów myszy (lub Twoich ulubionych gadżetów – co wolisz).

Co więcej, świetnie posługuje się węgierskim. Daje Ci również możliwość tworzenia własnych makr i konfigurowania podświetlenia ARGB. Prawdziwy zestaw dla mistrzów.

Thock TKL Wireless HU Red
Thock TKL Wireless HU Red to jedna z tych małych klawiatur, w której zakochujesz się od pierwszego kliknięcia. Dominuje w grach, kreatywnych wyzwaniach i doskonale sprawdza się w pracy, ale co najważniejsze – może to robić wszystko bezprzewodowo, z przytulnego komfortu kanapy.

Pod każdym klawiszem zamontowaliśmy ultra-trwałe mechaniczne przełączniki Kailh Box Red. Mają one niesamowitą żywotność wynoszącą 70 milionów kliknięć. A jeśli kiedykolwiek masz ochotę coś zmienić, dodaliśmy funkcję hot-swap – dającą Ci możliwość łatwej zmiany na dowolne przełączniki 3-pinowe lub 5-pinowe. A wisienka na torcie – wzmocniona aluminiową górną część i klawisze ABS z układem klawiatury węgierskim chronią klawiaturę przed uszkodzeniem jak pancerz, gwarantując, że będzie wyglądać jak nowa nawet po miesiącach intensywnego użytkowania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.