PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% HU Kailh Box Black Wireless Black (EY5E008)

Dodaj opinię Kod:  413666502
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% HU Kailh Box Black Wireless Black (EY5E008)

Dodaj opinię Kod:  413666502

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless HU Black
Thock 75% Wireless HU Black to najlepszy dowód na to, że "75%" w nazwie oznacza 100% potencjału. Dzięki tej klawiaturze (z węgierskim układem!) pod palcami z łatwością pokonasz smoki, wygrasz wyścigi i przekroczysz wszystkie terminy w pracy. I możesz to zrobić bezprzewodowo - gdziekolwiek chcesz.

Po prostu wiemy, że fajnie jest czasem kliknąć z dala od wygodnej kanapy lub łóżka. My też lubimy tak pracować ;)

Thock 75% Wireless HU Black
Thock 75% Wireless HU Black to niewielka klawiatura z przełącznikami Kailh Box Black (o żywotności 70 milionów kliknięć). Wraz z wytrzymałymi nakładkami na klawisze ABS (z węgierskim układem!), pozwalają one na niezliczone godziny dobrej zabawy podczas pracy, wciąż wyglądając jak nowe

Klawiatura jest mała, ale zadziorna. Oszczędza miejsce na biurku, pozwala na nieograniczone ruchy myszą i wciąż pozostawia miejsce na dodatkowe gadżety. Wzmocniony aluminiowy blat oznacza, że nie musisz chodzić wokół niej jak na skorupkach jajka. Klawiatura Thock 75% Wireless HU Black jest również wyposażona w funkcję hot-swap, która umożliwia łatwą wymianę przełączników. Klawiatura obsługuje wszystkie modele 3-pinowe i 5-pinowe, zapewniając pełną swobodę wyboru.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.