PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Box Brown Wireless Black (EY5G005)

Dodaj opinię Kod:  413667810
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Box Brown Wireless Black (EY5G005)

Dodaj opinię Kod:  413667810

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless IT Brown
Uwaga!!! Do grona naszych klawiatur z włoskim układem dołączył nowy model - Thock TKL Wireless IT Brown.

To niewielka klawiatura, którą uwolniliśmy od ograniczających przewodów. Na dobry początek daliśmy jej opakowanie godne największych bossów - w tym przełączniki mechaniczne Kalih Box Brown z nakładkami na klawisze ABS i wzmocnionym aluminiowym topem. Teraz pozostaje już tylko wygrywać wyścigi i pokonywać (wirtualnych) przeciwników.

Thock TKL Wireless IT Brown
Thock TKL Wireless IT Brown to niewielka klawiatura TKL, która skradnie Twoje serce od pierwszego kliknięcia. Ten podświetlany bandzior sprawdzi się w grach, kreatywnych wyzwaniach i w pracy - a wszystko to bezprzewodowo z wygodnej kanapy.

Jest wytrzymała jak pancerz czołgu na najwyższym poziomie - dzięki przełącznikom mechanicznym Kailh Box Brown. Zamknęliśmy je pod nasadkami klawiszy ABS (z laserowo nadrukowanym włoskim układem). Dzięki wzmocnionym wałkom przełączniki mogą przetrwać do 70 milionów kliknięć, więc możesz pozostać przy klawiaturze przez długi czas. Otrzymujesz również hot-swap - profesjonalną opcję wymiany przełączników na dowolne modele 3-pinowe lub 5-pinowe.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.