PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Box Red Wireless Black (EY5G006)

Dodaj opinię Kod:  413668077
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Box Red Wireless Black (EY5G006)

Dodaj opinię Kod:  413668077

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless IT Red
Kable mogą być irytujące. Przeszkadzają w wirtualnych bitwach i zagracają biurko. Dlatego skróciliśmy nasz Thock TKL Wireless IT Red o jeden kabel. I to jest jak spełnienie marzeń!

Wraz z przełącznikami Kailh Box Red, nakładkami na klawisze ABS i aluminiowym topem, jest to zestaw na wiele godzin klikania. Nasza klawiatura ma również włoski układ - a wszyscy wiemy, że dodaje to dodatkowe 1000 punktów do umiejętności komunikacyjnych.

Thock TKL Wireless IT Red
Thock TKL Wireless IT Red to jedna z tych małych klawiatur, w których zakochujesz się od pierwszego kliknięcia. Dominuje w grach, kreatywnych wyzwaniach i sprawdza się również w pracy, ale co najważniejsze - może to wszystko robić bezprzewodowo, z wygodnej kanapy.

Pod każdym przyciskiem zainstalowaliśmy ultrawytrzymałe przełączniki mechaniczne Kailh Box Red. Mają one niesamowitą żywotność 70 milionów kliknięć. A jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę nieco urozmaicić rozgrywkę, dodaliśmy również funkcję hot-swap - dającą możliwość łatwej zmiany na dowolne przełączniki 3-pinowe lub 5-pinowe. I wisienka na torcie - wzmocniony aluminiowy wierzch i nakładki na klawisze ABS z węgierskim układem chronią klawiaturę przed uszkodzeniami jak zbroja, gwarantując, że będzie wyglądać jak nowa nawet po miesiącach intensywnego użytkowania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.