PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% IT Kailh Box Black Wireless Black (EY5G008)

Dodaj opinię Kod:  413673228
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% IT Kailh Box Black Wireless Black (EY5G008)

Dodaj opinię Kod:  413673228

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless IT Black
Czas napisać swoją historię!

Najlepiej na Thock 75% Wireless IT Black - niewielkiej klawiaturze bezprzewodowej z przyjemnymi w dotyku klawiszami ABS o włoskim układzie. Uzbroiliśmy ją w przełączniki Kailh Box Black o żywotności 70 milionów kliknięć. Oznacza to lata epickich zwycięstw na wyciągnięcie ręki (dosłownie!) bez martwienia się o to, że coś nagle rozpadnie się pod dotykiem. Wiemy, że masz ważniejsze rzeczy na głowie.

Thock 75% Wireless IT Black
Thock 75% Wireless IT Black to niewielka klawiatura z przełącznikami Kailh Box Black (o żywotności 70 milionów kliknięć). Pokryliśmy je wytrzymałymi nakładkami na klawisze ABS z laserowo nadrukowanym włoskim układem. Są bardzo przyjemne w dotyku, więc będziesz chciał z nich korzystać przez wiele godzin - sprawdzone info.

Klawiatura jest mała, ale zadziorna. Oszczędza miejsce na biurku, pozwalając na nieograniczone ruchy myszą i dając miejsce na dodatkowe gadżety. Wzmocniony aluminiowy blat oznacza, że nie musisz chodzić wokół niej na skorupkach jaj.

Klawiatura Thock 75% Wireless IT Black jest również wyposażona w funkcję hot-swap, która umożliwia łatwą wymianę przełączników. Klawiatura obsługuje wszystkie modele 3-pinowe i 5-pinowe, zapewniając pełną swobodę wyboru.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.