Telewizor LG OLED55C32LA.AEU

Dodaj opinię

Kod:  413679666

Przekątna ekranu
Rozdzielczość ekranu
Częstotliwość ekranu (interpolowana)
System operacyjny
Zakresy tunera cyfrowego
  • DVB-S2
  • DVB-T2
Naturalna częstotliwość odświeżania (native)
  • 120 Hz

Telewizor LG OLED55C32LA.AEU

Dodaj opinię

Kod:  413679666

4 969,00

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Pionier definiującej dekady
Ikoniczni pionierzy z przyciągającymi wzrok obudowami, które rzucają wyzwanie Twojej wyobraźni. Jaśniejsze, odważniejsze obrazy, tak realistyczne, że poczujesz się jak na scenie. Imponujący dźwięk, który zwiększa realizm wszystkiego, co oglądasz. I zaawansowane technologie, które stale ewoluują, aby poprawić wrażenia z oglądania telewizji.

Dekada ewolucji u podstaw
Zanurz się w świecie α-realizmu, doskonalonym przez 10 lat innowacji. Portal do nowych światów i poczuj się, jakbyś naprawdę tam był. Zostań głównym bohaterem w otoczeniu wyjątkowej jakości obrazu i dźwięku dzięki procesorowi α9 AI 4K Gen6.

Zanurz się w świecie kinowego dźwięku
Dzięki AI Sound Pro kino wraca do domu. Oszałamiający, wypełniający pomieszczenie, krystalicznie czysty dźwięk otacza Cię, zapewniając poziom immersji, który jest praktycznie niespotykany.

Ekran i głośniki w harmonii
Zaprojektowany specjalnie dla LG OLED C3, uchwyt idealnie pasuje do telewizora, niezależnie od tego, czy jest on zamontowany na ścianie, czy umieszczony na stojaku. Oprócz tego, że elegancko komponuje się z wnętrzem, pozwala głośnikom z potrójnym promieniowaniem osiągnąć maksymalny potencjał.

Wymiary, które przekraczają granice
Wyrafinowany pod niemal każdym względem. LG OLED evo C3 wtapia się w tło dzięki niemal niewidocznym ramkom bez obramowania. Obserwuj, jak jego smukłe wymiary, doskonalone przez 10 lat iteracji projektu, płynnie wtapiają się w Twoją przestrzeń.

Nie wymaga podświetlenia
Piksele osiągają swój najjaśniejszy, najbardziej olśniewający potencjał, gdy stoją samodzielnie i świecą bez przyćmionego blasku podświetlenia.

Ustawienia gier w skrócie
Zastosuj idealne ustawienia dla swojego gatunku gry i środowiska gry za pomocą Optymalizatora gier. Przejdź do zakładki Dźwięk, aby wzmocnić dźwięk lub do zakładki Gra, aby upewnić się, że wszystko wygląda i działa jak należy. Nie ma potrzeby wstrzymywania gry. Wystarczy otworzyć menu z pulpitu gry, na który można najechać kursorem podczas gry.

Świat gier do grania
Uzyskaj dostęp do usługi GeForce NOW bezpośrednio z telewizora i odkryj bibliotekę z ogromną liczbą gier do wyboru.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Obsługa Smart TV
Rozdzielczość ekranu
Funkcje bezprzewodowe
Częstotliwość ekranu (interpolowana)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.