Telewizor Samsung QE65QN85CATXXH

Dodaj opinię

Kod:  413681934

Przekątna ekranu
Rozdzielczość ekranu
Częstotliwość ekranu (interpolowana)
System operacyjny
Zakresy tunera cyfrowego
  • DVB-S2
  • DVB-T2
Naturalna częstotliwość odświeżania (native)
  • 120 Hz

Telewizor Samsung QE65QN85CATXXH

Dodaj opinię

Kod:  413681934

5 059,00

Produkt wyprzedany

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Technologia Quantum Matrix 
Ultraprecyzyjna kontrola światła pozwala wydobyć każdy szczegół. Zobacz doskonałe szczegóły zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych scenach dzięki diodom LED Quantum Mini, które precyzyjnie kontrolują światło.

Procesor Neural Quantum 4K
Doświadcz mocy sztucznej inteligencji w 4K. Dzięki potężnemu procesorowi doświadczysz pełnej mocy treści 4K dzięki skalowaniu AI. Automatycznie ulepsza sceny niezależnie od oryginalnej zawartości.

Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos
Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos z głośnikami skierowanymi do góry. Górne głośniki Samsunga przenoszą Cię w sam środek akcji dzięki wielowymiarowemu dźwiękowi.

Smart Hub
Odkryj swoje ulubione treści w jednym miejscu. Zoptymalizuj wybór i wyszukiwanie treści, aby spędzać mniej czasu na wyszukiwaniu, a więcej na oglądaniu filmów, gier i programów, które kochasz.

Jakość obrazu
Technologia Neo Quantum HDR+.  Połączenie ekstremalnej jasności i żywych kolorów. Ciesz się żywszymi kolorami dzięki dynamicznie adaptującym się scenom w rozdzielczości 4K z Neo Quantum HDR+.

Real Depth Enhancer
Głębia jest postrzegana w sposób, w jaki przetwarza ją ludzkie oko. Funkcja Real Depth Enhancer odzwierciedla sposób, w jaki ludzkie oko przetwarza głębię, zwiększając kontrast pierwszego planu w celu uzyskania realistycznych obrazów 3D.

Przetestowane przez PANTONE
Odwzorowanie kolorów zweryfikowane przez PANTONE. Jest to pierwszy na świecie telewizor zweryfikowany przez PANTONE, zaufany symbol wierności kolorów. Teraz możesz cieszyć się dokładniejszym i wygodniejszym oglądaniem.

Tryb EyeComfort 
Inteligentny obraz zoptymalizowany pod kątem komfortu oczu. Jasność i kolory wyświetlacza automatycznie dostosowują się do lokalnego zachodu i wschodu słońca, ułatwiając relaks i odpoczynek.

Automatyczny upscaling do HDR
Ciesz się jakością obrazu HDR nawet w przypadku treści SDR. Konwersja SDR do jakości HDR dzięki algorytmom głębokiego uczenia, które tworzą jaśniejsze światła, ostrzejsze szczegóły i bardziej żywe kolory.

Technologia Q-Symphony
Twój telewizor i soundbar są w doskonałej harmonii. Technologia Q-Symphony umożliwia jednoczesną pracę głośników telewizora i soundbara bez wyciszania głośników telewizora, zapewniając bardziej harmonijne wrażenia dźwiękowe.

Design
Elegancki wygląd z nowoczesnymi, smukłymi liniami.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Obsługa Smart TV
Rozdzielczość ekranu
Funkcje bezprzewodowe
Częstotliwość ekranu (interpolowana)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.