Klawiatura przewodowa SteelSeries Apex Pro Mini USB (5707119043120)

Dodaj opinię Kod:  417824232
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa SteelSeries Apex Pro Mini USB (5707119043120)

Dodaj opinię Kod:  417824232

874,19

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Apex Pro Mini Wireless
Najszybsza i najbardziej zaawansowana klawiatura na świecie z łatwością radzi sobie ze wszystkimi zadaniami, niezależnie od tego, czy potrzebujesz najszybszych naciśnięć klawiszy w grach, aby zniszczyć konkurencję, czy też pewnego kliknięcia, aby precyzyjnie pisać, moc jest w Twoich rękach.

Regulowane przełączniki OmniPoint 2.0
Nowe przełączniki OmniPoint 2.0 wykorzystują zaawansowane czujniki magnetyczne do natychmiastowego, bezdotykowego naciśnięcia klawiszy, aby zapewnić Ci to, czego potrzebujesz – prędkość.

Klawisze 2 w 1
Zaprogramuj dwie akcje dla jednego klawisza, w zależności od tego, jak go naciśniesz. Idź do przodu lekkim naciśnięciem klawisza, a następnie biegnij, naciskając głębiej. Twórz własne zaawansowane kombinacje, aby pokonać konkurencję.

Maksymalna możliwa regulacja
Absolutna precyzja i niezrównana personalizacja na wyciągnięcie ręki. Dostosuj odległość rejestracji naciśnięcia klawisza z dokładnością do 0,1 mm. Niezależnie od tego, czy wolisz lekki dotyk o grubości 0,2 mm, czy mocny nacisk o grubości 3,8 mm, wybór należy do Ciebie.

Kompaktowa w 60% konstrukcja
Apex Pro Mini została zaprojektowana tak, aby zwolnić więcej miejsca na biurku i umożliwić skuteczne ruchy myszą, zachowując jednocześnie wszystkie zalety pełnowymiarowej klawiatury z dodatkowymi funkcjami wydrukowanymi z boku.

Oprogramowanie SteelSeries Engine
Odblokuj unikalne możliwości Apex Pro Mini za pomocą silnika. Za pomocą tego łatwego w obsłudze oprogramowania można zaprogramować funkcje klawiszy 2 w 1, podświetlenie RGB każdego klawisza i konfigurowalne punkty wyzwalania.

Stop aluminium klasy lotniczej
Metalowa płyta górna serii 5000 jest identyczna z aluminium lotniczym, co zapewnia zwiększoną sztywność i stabilność konstrukcji przez cały okres jej użytkowania.

Nakładki na klawisze PBT
Doświadcz gigantycznego skoku w jakości i trwałości. Odporne na blaknięcie nakładki na klawisze z PBT mają unikalną teksturę, która poprawia wyczucie naciśnięcia klawiszy i zwiększa dokładność pisania. Boczne oznaczenia zapewniają wszystkie funkcje pełnowymiarowej klawiatury.

Regulowana wysokość nóg
Optymalne umiejscowienie klawiatury dla wygodnej gry podczas długich sesji. Regulowane uchylne nogi zapewniają elastyczność w trzech ergonomicznych opcjach: płaska, częściowo uniesiona i całkowicie podniesiona.

Odłączany pleciony kabel USB typu C
Wytrzymały i przenośny, odłączany kabel USB-C w oplocie doskonale sprawdza się w codziennym życiu.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.