Mysz Rampage X-JAMMER USB Black (SMX-R47)

Dodaj opinię Kod:  435543653
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Rampage X-JAMMER USB Black (SMX-R47)

Dodaj opinię Kod:  435543653

84,99

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mysz RAMPAGE X-JAMMER SMX-R47 zapewnia najwyższą jakość gier dzięki imponującej rozdzielczości DPI wynoszącej 7200, zapewniając precyzję i szybkość każdego ruchu. Dzięki siedmiu programowalnym przyciskom i obsłudze oświetlenia RGB ta przewodowa mysz dostosowuje się do Twojego stylu gry. Korzystając z dołączonego oprogramowania, możesz dostroić ustawienia i dostosować mysz do własnych preferencji. Ergonomiczna konstrukcja i wsparcie dla prawej ręki zapewniają wygodę podczas dłuższych sesji grania. X-JAMMER SMX-R47 to nie tylko funkcjonalne narzędzie, ale także estetyczny dodatek do Twojej konfiguracji do gier. Dzięki oświetleniu RGB i nowoczesnemu wzornictwu ta mysz odzwierciedla najwyższą jakość i stylowe wyrafinowanie.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.