Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Mini Aura Cherry MX Silent Red USB Black (100043053)

Dodaj opinię Kod:  436852793
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Mini Aura Cherry MX Silent Red USB Black (100043053)

Dodaj opinię Kod:  436852793

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Półprzezroczysta konstrukcja
Półprzezroczyste powierzchnie przepuszczają światło RGB, ale wizualnie ukrywają to, co znajduje się za nimi.

Podwójny efekt
Unikalne klawisze w stylu blokowym, inspirowane językiem projektowania betonu architektonicznego, nadają klawiaturze nowoczesny i stylowy charakter.

Zoptymalizowana konstrukcja
Rozkład masy i zmniejszona wysokość klawiszy poprawiają ogólną stabilność i równowagę klawiatury w najbardziej wymagających momentach. Stosunek masy przód-tył został starannie zaprojektowany, aby utrzymać klawiaturę w jednej stabilnej pozycji, co jest ważne dla zaawansowanych gier i pisania.

Autentyczna akustyka
Wielowarstwowy spód został zaprojektowany tak, aby podkreślić czystą akustykę wybranych przełączników i zredukować niepożądany hałas podczas użytkowania. Ponadto pod płytką drukowaną umieszczono dodatkową warstwę pianki EVA, aby zapewnić dodatkowe pochłanianie hałasu i wyeliminować wszelkie niepożądane dźwięki.

Klawiatura mechaniczna z możliwością wymiany podczas pracy
Wszystkie standardowe klawiatury mechaniczne Ducky One 3 można wymieniać podczas pracy i są one wyposażone w złącza Kailh do wymiany podczas pracy. Jaskrawożółte złącza Kailh zostały wybrane ze względu na ich imponującą niezawodność. Użytkownicy mogą po prostu zatrzasnąć przełączniki na miejscu i wyciągnąć je bez wysiłku lutowania, co czyni je najbardziej wydajną opcją dla szerokiej gamy przełączników mechanicznych.

Wyjmowane złącze USB Type-C
Używamy USB HID z najwyższą częstotliwością odpytywania 1000 Hz, co oznacza, że klawiatura wysyła sygnały wejściowe do komputera 1000 razy na sekundę.

Dwuwarstwowa płytka drukowana
Dłuższa żywotność i stabilność sygnału. Obsługa dowolnej liczby jednoczesnych naciśnięć klawiszy dzięki funkcji N-key lub 6-key rollover

Trzy kąty nachylenia klawiatury
Dwustopniowe nóżki klawiatury umożliwiają ustawienie jej pod trzema różnymi kątami.

Podświetlane klawisze RGB z efektami świetlnymi
Spersonalizuj swoją klawiaturę dzięki wbudowanym efektom. Zmień jasność, szybkość i kolor, aby klawiatura świeciła w Twoim własnym stylu.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.