Klawiatura przewodowa Ducky One 3 TKL RGB LED Cherry MX Brown USB Gossamer Pink (100043073)

Dodaj opinię Kod:  437029190
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 TKL RGB LED Cherry MX Brown USB Gossamer Pink (100043073)

Dodaj opinię Kod:  437029190

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Prawdziwy PBT
QUACK Mechanics używa tylko najlepszych materiałów, nasze nakładki na klawisze są wykonane z prawdziwego PBT. Bezszwowe legendy są formowane za pomocą techniki podwójnego strzału, w której dwa tworzywa sztuczne są formowane razem, dzięki czemu legendy nigdy nie blakną nawet po wielu latach użytkowania. Wykończone matową powierzchnią, te nakładki na klawisze są odporne na połysk i plamy, stworzone do szybkich ruchów i nieprzerwanego użytkowania, zachowując przy tym swój oryginalny wygląd.

Zoptymalizowana konstrukcja
Rozkład masy i obniżona wysokość obudowy poprawiają ogólną stabilność klawiatury w najbardziej wymagających momentach. Stosunek masy przód-tył jest skrupulatnie zaprojektowany, aby utrzymać klawiaturę w jednej niezachwianej pozycji, niezbędnej do zaawansowanego grania i pisania.

Autentyczna akustyka
Wielowarstwowa konstrukcja wyściółki podkreśla surową akustykę wybranych przełączników i redukuje niepożądany hałas podczas użytkowania.
Co więcej, dodatkowa warstwa pianki EVA znajduje się pod płytką drukowaną, aby zapewnić jeszcze lepszą redukcję dźwięku i wyeliminować wszelkie niepożądane dźwięki.

Odłączane USB Type-C
Używamy USB HID z najwyższą częstotliwością odpytywania 1000 Hz, co oznacza, że klawiatura wysyła sygnał wejściowy do komputera 1000 razy na sekundę.

Klawiatura mechaniczna z możliwością wymiany podczas pracy
Wszystkie standardowe klawiatury mechaniczne Ducky One 3 są wyposażone w gniazda hot-swap firmy Kailh. Gniazda Kailh w żywym żółtym kolorze zostały wybrane ze względu na ich imponującą niezawodność. Użytkownicy mogą po prostu zamontować przełączniki na miejscu i wyciągnąć je bez kłopotliwego odlutowywania przełączników, dzięki czemu jest to najbardziej wydajna opcja korzystania z szerokiej gamy przełączników mechanicznych.

Dwuwarstwowa płytka PCB
Dłuższa żywotność i stabilność sygnału.
Obsługa dowolnej liczby jednocześnie wciśniętych klawiszy dzięki opcji N-key lub 6-Key Rollover.

Trzy kąty nachylenia klawiatury
Dwustopniowe nóżki klawiatury umożliwiają ustawienie jej pod trzema różnymi kątami nachylenia.

Elegancka ramka
Klawiatura ma elegancką ramkę, która pasuje do wszystkich wariantów kolorystycznych klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.