Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Aura Gaming Cherry MX Speed Silver White (4711281574666)

Dodaj opinię Kod:  437046155
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Aura Gaming Cherry MX Speed Silver White (4711281574666)

Dodaj opinię Kod:  437046155

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

 • Pełnowymiarowa klawiatura gamingowa (100%) z amerykańskim układem klawiszy
 • Półprzezroczysta obudowa wykonana z wytrzymałego plastiku
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Cherry MX Speed Silver
 • Łatwa wymiana przełączników bez lutowania dzięki gniazdom Kailh
 • Półprzezroczyste nakładki na klawisze wykonane z poliwęglanu
 • Regulowane podświetlenie RGB każdego klawisza z licznymi efektami
 • Niezawodne wejścia dzięki N-key rollover i anti-ghostingowi
 • Port USB-C i odłączany kabel połączeniowy USB (typ A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przypisaniu
Ducky One 3 Aura White Fullsize w szczegółach
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została opracowana, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia podczas pisania. Ducky One 3 oferuje graczom i entuzjastom klawiatur luksusowe wrażenia z pisania dzięki wysokiej jakości wykończeniu i krótkim czasom reakcji. Ponadto przełączniki nie są lutowane, lecz montowane na gniazdach. Oznacza to, że można je łatwo wymienić bez konieczności lutowania.

Oferowana tutaj wersja Ducky One 3 ma pełnowymiarową obudowę. Oferuje pełną gamę klawiszy, w tym klawiaturę numeryczną, klawisze pozycyjne i klawisze strzałek. Dzięki temu nadaje się zarówno do gier, jak i zastosowań biurowych, ale wymaga też odpowiedniej ilości miejsca na biurku.

Przełączniki mechaniczne w szczegółach: Cherry MX Speed Silver
Ta wersja wykorzystuje przełączniki Cherry MX Speed Silver, które są używane przez profesjonalnych graczy ze względu na wyjątkowo krótkie czasy reakcji i wysokie częstotliwości przełączania. Charakteryzują się one w szczególności o 40% szybszym uruchamianiem w porównaniu do innych przełączników Cherry MX i imponują niską wagą aktywacji, krótkim skokiem przełączania i płynnym, liniowym wyczuciem nacisku. Umożliwia to szybkie podwójne i potrójne wyzwalanie dla szczególnie szybkich akcji.

Mechanika QUACK
Wraz z tą klawiaturą producent wprowadza swoją filozofię projektowania QUACK Mechanics. Ducky bierze pod uwagę cztery kluczowe aspekty, które decydują o wrażeniach z pisania: klawisze, obudowę, dźwięk i stabilizatory.

Dlatego ta wersja Ducky One oferuje 3 wysokiej jakości nakładki na klawisze wykonane z poliwęglanu (PC). Nasadki są przezroczyste na dole i pokryte czarną powłoką na górze, z wytłoczonymi etykietami. Ducky formuje nakładki na klawisze z dwóch warstw plastiku. Proces podwójnego wtrysku zapewnia większą trwałość.

Płaska obudowa i miękki dźwięk
Powszechną krytyką klawiatur mechanicznych jest ich toporność. Nowo opracowana obudowa Ducky One 3 jest bardziej płaska niż w przypadku jej poprzedniczek i wraz z trzystopniowymi nóżkami odciąża nadgarstek.

Aby poprawić dźwięk i komfort pisania, firma Ducky przetestowała łącznie 17 różnych mieszanek gumy i wybrała najbardziej odpowiedni wariant podkładki Q-Bounce. Jest to połączone z dodatkową warstwą pianki EVA, aby skutecznie tłumić rezonanse podczas pisania i twardych naciśnięć klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.