PROMOCJA

Zestaw LEGO DUPLO Klasyczne klocki Pudełko 65 elementów (10913)

Dodaj opinię

Kod:  364371207

Zestaw LEGO DUPLO Klasyczne klocki Pudełko 65 elementów (10913)

Dodaj opinię

Kod:  364371207

109,00

92,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 89,00

4

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Klocki LEGO DUPLO wprowadzą Twoje dziecko w ekscytujący świat budowania LEGO . Te ciepłe klocki w jasnych kolorach są dwa razy większe od zwykłych klocków LEGO i świetnie pasują do małych rączek i rozwijającej się wyobraźni.

Klocki LEGO DUPLO pomogą Twojemu dziecku zainteresować się grami edukacyjnymi. Twoje dziecko może budować, tworzyć i rozwijać się, ponieważ jest na to tak wiele różnych możliwości. Klocki DUPLO są kompatybilne z klockami LEGO , więc Twoje dziecko może używać swoich ulubionych elementów w innych zestawach LEGO .

Ten zestaw LEGO DUPLO zapewni Twojemu maluchowi kolorowy świat pełen pomysłów na kreatywność i rozwój. Jest naprawdę wszechstronny i stanie się niewyczerpanym źródłem inspiracji. Samochód z obracającymi się kołami, dachem, oknem, kwiatami, bochenkiem chleba i innymi przedmiotami pozwala wymyślić wiele intryg. Są nawet kostki z numerami 1, 2 i 3 dla pierwszego zapoznania się z partyturą.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.