Profesjonalny odkurzacz do czyszczenia na sucho Taski AERO 15 Plus (7524250)

Dodaj opinię

Kod:  364930950

Profesjonalny odkurzacz do czyszczenia na sucho Taski AERO 15 Plus (7524250)

Dodaj opinię

Kod:  364930950

1 782,28

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Taski AERO 15 Plus został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i ma mocny, bardzo wydajny silnik. Dzięki opatentowanej technologii tłumienia hałasu odkurzacz pracuje niemal bezgłośnie. Odkurzacze w wersji Plus, zaprojektowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, wyposażone są w wysoce funkcjonalną konstrukcję, niezwykle łatwe i wygodne w użyciu oraz posiadają unikalne cechy. Ponadto model umożliwia wymianę niektórych części zamiennych w kilka sekund bez użycia narzędzi.

Odkurzacz Taski AERO 15 Plus to:

 • Rozszerzona funkcjonalność
 • Nowoczesny design zgodny z koncepcją zrównoważony rozwój i tryb ECO
 • Ultra cichy silnik zadaniowy z technologią redukcji szumów
 • Zaprojektowano i przetestowano najlepsze praktyki
 • Rozszerzona funkcjonalność

Odkurzacze w wersji Plus są wyposażone w unikalny zestaw funkcji wydajnościowych, które zapewniają niezrównaną wydajność i łatwość użytkowania. Połączenie wbudowanego zwijania/schowka na kabel, wskaźnika zapełnienia worka na kurz i trybu ECO zapewnia wysoką wydajność i doskonałą jakość czyszczenia w każdych warunkach o każdej porze dnia. Wszystkie te cechy zostały opracowane przy użyciu niezawodnych i sprawdzonych technologii.

Nowoczesny design z trybem ECO

Nowa seria Taski AERO to wysokowydajne odkurzacze napędzane innowacyjnym silnikiem o mocy zaledwie 585 W, ale zapewniające wydajność na równi z 900 W i więcej. Dodatkowo wersja Plus wyposażona jest w tryb ECO, który zmniejsza pobór mocy do 295 W. W rezultacie odkurzacz oszczędza energię i zmniejsza emisję CO2 bez utraty wydajności czyszczenia.

Wyjątkowo cichy silnik z technologią redukcji hałasu

Odkurzacz Taski AERO działa prawie bezgłośnie dzięki opatentowanej innowacyjnej technologii redukcji hałasu firmy Taski. Niski poziom hałasu sprawia, że odkurzanie na sucho można przeprowadzić o każdej porze dnia, nie przeszkadzając innym. Gdy włączony jest tryb ECO, poziom hałasu jest zredukowany do minimum, wyznaczając nowe standardy w branży sprzątającej.

Zaprojektowany i przetestowany z wykorzystaniem najlepszych technologii

Odkurzacz jest przeznaczony do regularnego użytku profesjonalnego w każdych warunkach. Każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o szeroko zakrojonych testach klientów i doskonaleniu procesów, a ostatecznym celem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości i wysokiej wydajności. Pod względem ergonomii odkurzacze Taski AERO PLUS nie mają sobie równych: włącznik nożny, dwie pozycje postojowe oraz wysokiej jakości zestaw akcesoriów.

Specyfikacja

Właściwości
Pobór mocy, kW
 • 0.585
Maksymalna moc ssania
 • 33 l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.