PROMOCJA

Zestaw klocków LEGO Classic Kreatywna walizka 213 elementów (10713)

Dodaj opinię Kod:  379089789

Zestaw klocków LEGO Classic Kreatywna walizka 213 elementów (10713)

Dodaj opinię Kod:  379089789

53,00

Dostępny

7

Pokaż swoją miłość - kup prezent na dzień dziecka. Zamów już dzisiaj!

Opis

W tej kreatywnej walizce LEGO Classic klocki LEGO będą zawsze uporządkowane.

Wyjmij kolorowe klocki z żółtej walizki i zacznij tworzyć śliczne stworzenia, fantastyczne samochody, przytulne domy i wszystko, co tylko podpowie ci wyobraźnia.

A kiedy skończysz, umieść klocki w specjalnych miejscach tak, jak chcesz.

I żadnego bałaganu!

Twórz i fantazjuj z klockami z zestawu LEGO Kreatywna walizka do konstruowania

LEGO Classic pomoże Ci rozwinąć w dziecku chęć do tworzenia. Jasne, kolorowe i uniwersalne klocki LEGO ułatwią każdą kreatywną grę. Każdy zestaw zawiera klasyczne klocki LEGO, zestaw specjalnych elementów i wybór pomysłów, które pomogą dzieciom zaangażować się w zabawę. Teraz Twoje dziecko ma wszystko, czego potrzebuje do inspiracji. W miarę doskonalenia umiejętności składania klocków dzieci uczą się budować domy, samochody i zwierzęta. A ponieważ klocki LEGO Classic są odpowiednie dla różnych grup wiekowych, konstruowanie może być świetną zabawą dla całej rodziny i rozbudzić wyobraźnię każdego pokolenia.

W tej kreatywnej walizce LEGO Classic klocki LEGO będą zawsze uporządkowane. Wyjmij kolorowe klocki z żółtego pudełka i zacznij tworzyć urocze stworzenia, fantastyczne samochody, przytulne domy i wszystko, co tylko podpowie Ci wyobraźnia. A gdy skończysz, umieść klocki w specjalnych przedziałach tak, jak chcesz. Bez bałaganu.

Wymiary w stanie złożonym:

  • Pudełko: 26 cm - wysokość, 28 cm - szerokość, 6 cm - głębokość

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.