Zestaw LEGO Creator Egzotyczna papuga 253 części (31136)

Dodaj opinię

Kod:  379089936

Zestaw LEGO Creator Egzotyczna papuga 253 części (31136)

Dodaj opinię

Kod:  379089936

124,00

93,05

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 79,00

4

Opis

Seria  LEGO Creator pozwala eksperymentować z otaczającym Cię światem. Egzotyczna papuga 3 w 1 LEGO Creator

mali budowniczowie i miłośnicy zwierząt w wieku od 7 lat mogą zapuszczać się w głąb lasu deszczowego w poszukiwaniu pełnych akcji historii. Zestaw konstrukcyjny zawiera kolorową papugę, która siedząc na gałęzi drzewa może w pełni obracać swoje ciało oraz poruszać skrzydłami i ogonem. Klocki 3 w 1 do kreatywnej zabawy. Z tym fantastycznym zestawem LEGO 3 w 1


dzieci mogą stworzyć trzy różne zabawki egzotycznych zwierząt. Mogą zbudować kolorową papugę siedzącą na gałęzi drzewa lub przekształcić ją w psotną rybę pływającą po dnie morza lub bezczelną żabę, która może poruszać nogami.

Pobierz aplikację LEGO Builder i zanurz się w nowy świat zabawy w budowanie, w którym dzieci mogą skalować i obracać modele 3D, zapisywać zestawy i śledzić własne postępy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.