PROMOCJA

Zestaw LEGO Creator Magiczny jednorożec 145 części (31140)

Dodaj opinię

Kod:  379089945

Zestaw LEGO Creator Magiczny jednorożec 145 części (31140)

Dodaj opinię

Kod:  379089945

45,00

31,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 30,00

9

Opis

Seria  LEGO Creator pozwala eksperymentować z otaczającym Cię światem. 

Z tym zestawem konstrukcyjnym Magiczny jednorożec 3 w 1 dzieci w wieku od 7 lat mogą przenieść się do mitycznej krainy ekscytujących przygód. Zawiera zabawkowego złotego jednorożca z kolorowym ogonem oraz odłączanymi nogami i kopytami. Można go ustawić w dwóch różnych pozycjach: stojąc na czworakach lub stojąc na tylnych łapach w kultowej pozie na tęczowym stojaku z zestawu.

Zbuduj kolorowego jednorożca z klocków LEGO .
Kontynuacja magicznych i tajemniczych przygód z 3 różnymi magicznymi stworzeniami do zbudowania w tym zestawie LEGO Creator 3 w 1dla małych budowniczych. Mogą zbudować magiczną figurkę jednorożca, przekształcić ją w figurkę konika morskiego ze stojakiem na dnie morza, a następnie zamienić model w uroczą figurkę pawia z kolorowym ogonem. Dzieci mogą nawet użyć klocków do stworzenia kolejnego magicznego stworzenia.

Pobierz aplikację LEGO Builder i zanurz się w nowy świat zabawy w budowanie, w którym dzieci mogą skalować i obracać modele 3D, zapisywać zestawy i śledzić własne postępy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.