Zestaw LEGO Technic Peugeot 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar 1775 części (42156)

Dodaj opinię

Kod:  380360292

Zestaw LEGO Technic Peugeot 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar 1775 części (42156)

Dodaj opinię

Kod:  380360292

912,00

785,24

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 599,00

2

Opis

Świętuj 100. rocznicę pierwszych wyścigów Le Mans w 2023 roku z zestawem dla dorosłych LEGO Technic PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid . Gdy samochód zadebiutuje jako LMH w międzynarodowych wyścigach samochodów sportowych, będziesz cieszyć się ciekawym projektem, odtwarzającym szczegóły odzwierciedlające najnowsze innowacje w wyścigach.

Ostrożne detale.
Podziwiaj szczegóły, budując model samochodu wyścigowego w skali 1:10. Poznaj układ hybrydowy z silnikiem tłokowym V6, który łączy się z tylnymi kołami oraz modelową wersję silnika elektrycznego i podłączonego do niego akumulatora. Przyjrzyj się zawieszeniu stworzonemu specjalnie dla tego modelu oraz sterowaniu, które współpracuje z kierownicą lub kołem zamachowym umieszczonym na dachu samochodu. Lekkie detale, które mienią się w ciemności, oddają atmosferę prawdziwych 24-godzinnych wyścigów.

Uzyskaj pełny obraz.
Aplikacja LEGO Builder oferuje łatwy sposób organizowania instrukcji budowania. Używaj aplikacji do skalowania i obracania modeli w 3D, zapisywania zestawów, śledzenia postępów i znajdowania inspiracji do kolejnych modeli.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.