Klawiatura bezprzewodowa Logitech G915 Gaming Wireless Mechanical TACTILE (920-008910)

Dodaj opinię

Kod:  380622207

Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Logitech G915 Gaming Wireless Mechanical TACTILE (920-008910)

Dodaj opinię

Kod:  380622207

1 079,92

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Nowy wymiar jakości
Łącząc technologię bezprzewodową LIGHTSPEED, najnowszy system oświetlenia LIGHTSYNC RGB i nowe, wydajne płaskie przełączniki mechaniczne, G915 stanowi przełom w inżynierii i wzornictwie. Te cechy, w połączeniu z wyjątkową kulturą wykonania i zastosowaniem najlepszych materiałów, sprawiają, że klawiatura G915 nie ma sobie równych pod względem wydajności, wyjątkowej trwałości i estetycznego wyglądu. Sprawdź klawiaturę G915 LIGHTSPEED i odkryj nowy wymiar gier.

Technologia bezprzewodowa LIGHTSPEED
G915 wykorzystuje profesjonalną technologię bezprzewodową LIGHTSPEED, która zapewnia niewiarygodny czas reakcji 1 ms. Ta technologia bezprzewodowa cieszy się zaufaniem profesjonalnych graczy e-sportowych na całym świecie. G915 zachowuje również pełną funkcjonalność po podłączeniu przez port USB, co oznacza, że ​​można go ładować podczas gry.

Niesamowicie smukła obudowa
Klawiatura G915 to dzieło sztuki w dziedzinie inżynierii i wzornictwa. Dzięki wyjątkowo wysokiej kulturze montażu oraz zastosowaniu najlepszej jakości materiałów, model G915 posiada niesamowicie smukłą obudowę, która nie ustępuje funkcjonalnością i parametrami technicznymi tradycyjnym analogom. W związku z tym to wytrzymałe i wygodne urządzenie, zoptymalizowane pod kątem długich sesji grania, można bez przesady sklasyfikować jako nową generację mechanicznych klawiatur do gier.

Podświetlenie LIGHTSYNC RGB Klawiatura
G915 wykorzystuje inteligentną technologię podświetlenia LIGHTSYNC RGB, która umożliwia dostosowanie efektów świetlnych dla każdego klawisza przy użyciu palety około 16,8 miliona kolorów. Oprócz niestandardowych efektów animacji dostępnych jest również wiele predefiniowanych efektów. Daje to użytkownikowi możliwość pełnego zanurzenia się w klimat ulubionych gier. Podświetlenie klawiatury można zsynchronizować z podświetleniem innych urządzeń i dostosować do swojego stylu i dynamiki gry.

Specyfikacja

Połączenie
Układ klawiatury
Kraj producenta
Kolor
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.