- Konrad W***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Oki
- Yauheniya H***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Купіла сыну. Карыстаем тыдзенью Працуе добра. выглядае эстетычна. Эрганамічная. Мы задаволеныя. Ад дауна карыстаем мышкі фірмы Logitech. Мая старая мадэль працуе каля 12год.
- Maksim B***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Хорошая мышка с большими функциональными возможностями
- Zalety:
- Все хорошо
- Wady:
- Нету
