Rozdzielacz Lanberg HDMI 1x2 V2.0, 3D, 4K (SPV-HDMI-0002)

Dodaj opinię

Kod:  381739095

Rozdzielacz Lanberg HDMI 1x2 V2.0, 3D, 4K (SPV-HDMI-0002)

Dodaj opinię

Kod:  381739095

34,51

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Rozgałęźnik Lanberg  toidealny wybór do rozdzielenia sygnału na dwa urządzenia wyświetlające jednocześnie. Dzięki jednemu portowi wejściowemu HDMI i dwóm portom wyjściowym HDMI możesz wygodnie podłączyć maksymalnie dwa urządzenia, aby odtwarzać treści z tego samego źródła.

Rozdzielacz ten obsługuje maksymalną rozdzielczość do 3840 × 2160, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnym obrazem wysokiej jakości. Obsługuje także odtwarzanie 3D i obsługuje technologię HDR 10 dla lepszego kontrastu i głębi kolorów.

Nasz rozdzielacz HDMI jest wyposażony w port micro USB do zasilania, z możliwością podłączenia do źródła zasilania 5V/1A. Ponadto charakteryzuje się niskim zużyciem energii, co pozwala oszczędzać energię elektryczną.

Dzięki maksymalnej długości kabla na wejściu i wyjściu wynoszącej do 15 metrów można wygodnie umieszczać urządzenia wyświetlające w stosunku do źródła sygnału.

Specyfikacja

Liczba portów wyjściowych
Złącza wyjściowe
Liczba portów wejściowych
Współczynnik kształtu
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.