Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis Pud Kailh czerwona USB czarna (EY5A033)

Dodaj opinię Kod:  383597892
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury

Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis Pud Kailh czerwona USB czarna (EY5A033)

Dodaj opinię Kod:  383597892

399,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Endorfy Omnis Pud Kailh Red USB Black (EY5A033) to wysokiej jakości gamingowa klawiatura mechaniczna, która została stworzona specjalnie dla graczy ceniących szybkość i dokładność reakcji. Każdy klawisz wyposażony jest w niezawodne przełączniki Kailh Red.
Klawiatura ma czarną obudowę i podłączana jest za pomocą interfejsu USB, a kabel interfejsu ma długość 1,8 m, co zapewnia szybki transfer danych.

Klawiatura ma stylowy, klasyczny wygląd i 104 klawisze (z podświetleniem RGB), co czyni ją idealnym wyborem do pracy i gier.

Klawiatura Endorfy Omnis Pud Kailh Red USB Black (EY5A033) to optymalny wybór dla graczy i użytkowników poszukujących wysokiej jakości i wygodnej klawiatury do codziennego użytku.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.