Zestaw klocków Lego Harry Potter Zamek i terytorium Hogwartu 2660 części (76419)

Dodaj opinię

Kod:  385593024

Zestaw klocków Lego Harry Potter Zamek i terytorium Hogwartu 2660 części (76419)

Dodaj opinię

Kod:  385593024

703,00

584,12

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 569,00

11

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Opis

Zanurz się w magicznej atmosferze zamku i terenów Hogwartu dzięki temu wspaniałemu, szczegółowemu zestawowi LEGO Harry Potter (76419). Odtwórz niezapomniane sceny z życia Harry'ego Pottera, tworząc Wieżę Główną, Wieżę Astronomiczną, Wielką Salę i przystań dla łodzi, patio, szklarnie, ścieżki i mosty, a także skalisty krajobraz i Czarne Jezioro. Odtwórz Komnatę Tajemnic, Pokój ze skrzydlatym kluczem, Pokój eliksirów i Pokój szachownicy, z natychmiast rozpoznawalnymi detalami wnętrza.

Zbudowany, aby się prezentować

Instrukcje znajdują się w pudełku i w aplikacji LEGO Builder. Dodaj zbudowany z klocków statek Durmstrang, powóz Bobbatons i forda Anglia w gałązkach wierzby, a także minifigurkę architekta Hogwartu i szyld zamku Hogwart, aby uzupełnić magiczny element wnętrza.

Pomysł na prezent

Ten kolekcjonerski zestaw klocków należy do serii LEGO dla dorosłych i świetnie nada się na prezent dla Ciebie lub innych fanów Harry'ego Pottera.

Wyrusz w magiczną, kreatywną podróż z pierwszym modelem zamku i terenu Hogwartu z klocków LEGO. Zbuduj Wieżę Główną, Wieżę Astronomiczną, Wielką Salę i nie tylko. Przeglądaj legendarne pokoje, takie jak Komnata Tajemnic i Pokój Eliksirów. Dodaj minifigurkę architekta Hogwartu, statek Durmstrangu i inne natychmiast rozpoznawalne figurki, aby uzupełnić magiczną ekspozycję.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.