Razer Viper Ultimate Bezprzewodowa/USB czarna mysz do gier (RZ01-03050200-R3G1)

Dodaj opinię

Kod:  391031967

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski

Razer Viper Ultimate Bezprzewodowa/USB czarna mysz do gier (RZ01-03050200-R3G1)

Dodaj opinię

Kod:  391031967

352,69

Chwilowo niedostępny

3

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Nie wszystkie myszy bezprzewodowe są sobie równe.
Zapomnij o zwyczajności i zyskaj niezaprzeczalną przewagę dzięki Razer Viper Ultimate Wireless , bezprzewodowej myszy stworzonej, by zwyciężać. Zaprojektowany jako rozszerzenie prawdziwego gracza, ten śmiercionośny drapieżnik jest wyposażony w zaawansowaną technologię i gotowy wypuścić swoje kły na konkurencję.

Bezprzewodowa 
o 25% szybsza niż jakakolwiek inna istniejąca technologia bezprzewodowa. Nawet nie będziesz wiedział, że grasz myszą bezprzewodową dzięki jej szybkim reakcjom, minimalnemu opóźnieniu reakcji i płynnemu przełączaniu częstotliwości w najgłośniejszych, intensywnych bitwach.

Razer Focus + czujnik optyczny
Nowy zaawansowany czujnik charakteryzuje się wiodącą w branży rozdzielczością 20 000 DPI i dokładnością rozdzielczości na poziomie 99,6%, co gwarantuje, że nawet najmniejsze ruchy myszy bezprzewodowej są przez cały czas śledzone. Dzięki inteligentnym funkcjom czujnik stał się jeszcze bardziej dokładny, co pozwala na osiągnięcie dużej dokładności.

Przełączniki myszy optycznej Razer
Wykorzystując wiązkę światła podczerwonego do wykrywania każdego kliknięcia, bezprzewodowe przełączniki myszy Razer Viper Ultimate osiągają czas reakcji wynoszący 0,2 milisekundy. Ponieważ tradycyjny kontakt fizyczny nie jest już wymagany, ta forma uruchamiania eliminuje potrzebę wprowadzania opóźnienia, aby wyeliminować drgania podczas kontaktu i nigdy nie powoduje niezamierzonych kliknięć, zapewniając bardziej precyzyjną kontrolę i bezbłędne wykonywanie poleceń.

Lekka konstrukcja o wadze 74 g
Ciesz się szybką i płynną kontrolą dzięki najlepszej myszy do gier na rynku. Ważąca zaledwie 74 gramy mysz Razer Viper Ultimate ma mocną, symetryczną konstrukcję.

70 godzin pracy na baterii
Poprawiona efektywność energetyczna komunikacji bezprzewodowej pozwoli tej myszce pracować aż do 70 godzin z rzędu. Ładowanie raz w tygodniu zapewni Ci 10 godzin codziennej zabawy.

Wbudowana pamięć na 5 profili
Zabierz swoje ustawienia w dowolne miejsce i bądź gotowy do bitwy w każdej chwili. Aktywuj do 5 profili ustawień, korzystając z wbudowanej pamięci myszy lub magazynu w chmurze.

8 programowalnych przycisków
W pełni konfigurowalny dzięki Razer Synapse 3, 8 programowalnych przycisków pozwala na dodawanie makr i dodatkowych funkcji w celu łatwego korzystania z rozszerzonego zakresu akcji.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.